Ev taşıma, Cenaze v.s.

Bu Bölümde Forumun İşleyişi ve Benzeri Konularda Duyurular Yapılacaktır,.. Örneğin Video, Fotoğraf Nasıl Eklenir, Bir Başlıktan Nasıl Sürekli Haber Alırsınız v.s. Konularını Takip Edeceğiniz Bir Forum Olacaktır...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

SoNHaKaN
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Ev taşıma, Cenaze v.s.

Okunmamış mesaj gönderen SoNHaKaN » 29 Mar 2011, 09:39

Bazı sıkıntılardan dolayı bir süredir aktif değilim. Umarım çok kısa zaman içersinde tekrar sizlerle olacağım. Tüm arkadaşlara selamlarımla

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Re: Ev taşıma, Cenaze v.s.

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 29 Mar 2011, 10:33

Allah kolaylık versin cenazeniz içinde Allah tan rahmet ve sabırlar dileriz.
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 29 Mar 2011, 11:43

Allah merhuma rahmet, sevenlerine sabır versin.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Okan

Okunmamış mesaj gönderen Okan » 29 Mar 2011, 15:17

Allah rahmet eylesin kardeşim başınız sağolsun taktir Allah'ın cumartesi akşamı sevdiğimiz bir arkadaşımızı bizde trafik kazasında yitirdik Allah rahmet etsin toprakları bol mekanları cennet olsun
OrTAmıN bİtTİği YeRDe BiZ BaşlARIz TarZImıZ içİN ÖlüR ŞekLİmİZ İçiN YaŞArıZ..

Kullanıcı avatarı
AraşTIRmaCI

Okunmamış mesaj gönderen AraşTIRmaCI » 29 Mar 2011, 16:15

Allah RAHMET EYLESİN KARDEŞİM...BAŞINIZ SAĞOLSUN...Allah SABIR VERSİN..MERHUMUN MEKANI CENNET OLSUN....
..........THE LAST EXPLORERS............

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

SoNHaKaN
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen SoNHaKaN » 30 Mar 2011, 08:54

Hepinize çok teşekkür ederim. Okan ayrıca sizin de başınız saolsun kardeşim. Ani ölümler üzüyor insanı. Benim dedemdi artık çok yaşlanmıştı zaten. Yaşaması ölümden daha fazla ızdıraba dönmüştü.

Okan

Okunmamış mesaj gönderen Okan » 30 Mar 2011, 10:05

SoNHaKaN yazdı:Hepinize çok teşekkür ederim. Okan ayrıca sizin de başınız saolsun kardeşim. Ani ölümler üzüyor insanı. Benim dedemdi artık çok yaşlanmıştı zaten. Yaşaması ölümden daha fazla ızdıraba dönmüştü.
Sağ ol kardeşim evet o gün berabersin aynı ortamı paylaşıyorsun bir kaç saat sonra birde bakıyosun ki hakkı rahmetine kavuşmuş insan şok oluyor 23 ün'de gencecik
OrTAmıN bİtTİği YeRDe BiZ BaşlARIz TarZImıZ içİN ÖlüR ŞekLİmİZ İçiN YaŞArıZ..

“DUYURULAR” sayfasına dön