JOVİYANUS...

Bu Bölümde Forumun İşleyişi ve Benzeri Konularda Duyurular Yapılacaktır,.. Örneğin Video, Fotoğraf Nasıl Eklenir, Bir Başlıktan Nasıl Sürekli Haber Alırsınız v.s. Konularını Takip Edeceğiniz Bir Forum Olacaktır...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

JOVİYANUS
PROFESYONEL
PROFESYONEL

JOVİYANUS...

Okunmamış mesaj gönderen JOVİYANUS » 15 Nis 2011, 20:47

S.A ARKADSLAR.BU GÜZEL SİTENİN ASAGI YUKARI KURULUMUNDAN BU YANADIR YARDIMCI OLMAYA ÇALISIYORUM.FAKAT UZUNCA BİR SÜREDİR YETERİNCE İŞTİRAK EDEMİYORUM.SİTEDEKİ ARKADSLAR OLSUN YÖNETİMDEKİ ARKADASLAR OLSUN HEPSİ GÜZEL İNSANLAR.YÖNETİMDEKİ ARKADSLAR;SEYRANİ OLSUN MUSTANG OLSUN MİSYA HUNDAİ VE ADINI SAYAAMDIGIM DİGER DOSTLARIMIN HEPSİ ÇOK DEGERLİ İNSANLAR VE TECRÜBE SAHİBİ İNSANLAR.KENDİLERİYLE PAYLASIMDA BULUNDUGUM İÇİN VE BU SİTE ÇATISI ALTINDA OLDUGUM İÇİN MUTLUYUM.ŞİMDİYE KADAR HAKKIM GEÇTYSE HELAL OLSUN UMARIM SİZDE EDERSİNİZ.BUGUN İTİBARİYLE TÖNETİMDEN AYRILMAK İSTİYORUM.BUNUN TEK SEBEBİ ; SİTEYE YETERİNCE İŞTİRAK EDEMEMEMDİR.BİLİYORSUNUZKİ BELLİ BİR SAYIDA MODERATÖR VARDIR.BELİ BİR MODERATOR SAYISI VARKEN BİR FAZLASI ALINMAZ YADA MODERATÖR YAPILMAZ.KİMSENİN HAKKI GEÇMESİN BEN BURDA YÖNETİM DE KALIP İŞTİRAK EDEMEYEREK MODERAOR LÜĞE HAK KAZANMIS OLAN HERHANGİ BİRİNİN HAKKINI YEMİŞ OLUYORUM.O AÇIDAN ARKADSLAR GEREKENİ YAPSINALAR.SİTEDE VAR OLDUGU SÜRECE BAKİYİM. BOYLE KALİTELİ SİTE ZOR BLUNUR.KİMSE YANLIS ANLAMASIN SADECE YÖNETİM KADROSUNDAN AYRILIYORUM.SİTEDE KALICIYIM.GENE GİREBİLDİGİM SÜRECE BİLDİGİM BİR KONU OLURSA YARDIMCI OLMAYA ÇALISACAGIM.SAYGILARIMLA JOVİYANUS.........
izinsiz kazım yapmaktan,işaretleri tarumar etmekten kaçınalım.

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Re: JOVİYANUS...

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 15 Nis 2011, 23:26

Bizlerde zaten sadece forum düzeniyle ilgilenmek için yönetimde bulunuyoruz, üyelerimizin bir çoğunun bizlerden daha bilgili ve tecrübeli olduğunun farkındayız. Önemli olan huzurlu bir ortamı sağlayarak paylaşımlara devam etmek, yoksa ben yönetici olmuşum, joviyanus olmuş veya bir başkası olmuş hiç önemli değil. Definem.org olarak yönetici ve üye ayrımı hiçbir zaman yapmadık, yapmayacağız. Değerli ustamız Joviyanus'a olgun tavırlarından dolayı teşekkür ediyorum. Her zaman aramızda görmek isterim
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
SEYRANİ
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SEYRANİ » 16 Nis 2011, 03:24

MustanG yazdı:Bizlerde zaten sadece forum düzeniyle ilgilenmek için yönetimde bulunuyoruz, üyelerimizin bir çoğunun bizlerden daha bilgili ve tecrübeli olduğunun farkındayız. Önemli olan huzurlu bir ortamı sağlayarak paylaşımlara devam etmek, yoksa ben yönetici olmuşum, joviyanus olmuş veya bir başkası olmuş hiç önemli değil. Definem.org olarak yönetici ve üye ayrımı hiçbir zaman yapmadık, yapmayacağız. Değerli ustamız Joviyanus'a olgun tavırlarından dolayı teşekkür ediyorum. Her zaman aramızda görmek isterim
aynen katılıyorum kardeşime
HER LAFA BİR CEVAP VERİRİZ MUTLAKA DA
ÖNCE ADAMA BAKARIZ ADAMMII DİYE SONRA DA LAFA BAKARIZ

JOVİYANUS
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen JOVİYANUS » 16 Nis 2011, 11:11

yönetim olmus yeni üye yada bir baskası paylasıma engel olamaz tabikide hiçbirisi.o yuzden bekliyorum arkadslaR profsyonelde değil sadece avatarımın yanında üye yassın yeterli ilgilenirseniz sevinirim.....
izinsiz kazım yapmaktan,işaretleri tarumar etmekten kaçınalım.

yakari1907
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen yakari1907 » 19 Nis 2011, 08:52

BU DURUŞUNUZLA BİLE YÖNETİMDE BULUNMAYI FAZLASIYLA HAKETTİĞİNİZİ DÜŞÜNÜYORUM.

“DUYURULAR” sayfasına dön