Dedektör Satışına As Dedektör Olarak Başladık...

Bu Bölümde Forumun İşleyişi ve Benzeri Konularda Duyurular Yapılacaktır,.. Örneğin Video, Fotoğraf Nasıl Eklenir, Bir Başlıktan Nasıl Sürekli Haber Alırsınız v.s. Konularını Takip Edeceğiniz Bir Forum Olacaktır...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Re: Dedektör Satışına As Dedektör Olarak Başladık...

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 31 May 2011, 13:18

phanes yazdı:hayırlı uğurlu olsun,yolunuz ve bahtınız açık olsun İnşAllah..

şimdiye kadar vlf cihazları 8-10 metre diye satanlara karşı sizi destekliyorum cihazları kısıtlarıyla gerçek derinlik ve fiyatlarda satacağınızı biliyorum.
tekrar hayırlı olsun..
Teşekkürler Phanes Usta, gerçek derinlik ve düşük kâr oranlarıyla satacağımıza inandığınız için teşekkürler. Dün bir defineci aradı beni Bursa'dan, Bursa'da bir dedektörcü açılmış diye heyecanlıydı tabi, adresimizi sordu tarif ettik, gelmeye çok niyeti vardı, elinizde ki dedektörler ekranlımı dedi, evet ekranlı dedim, kaç metre çeker dedi, metre çekmez dedim, tektekçilik dedektörleri var elimizde dedim, adamın hayalleri yıkıldı resmen :) Şunu biliyorum ki o kişi Türkiyede'ki bir çok dedektörcüyü arasa 6 - 8 metre derinlikten başlayacaklardı, 25 metreye kadar derinlik vereceklerdi defineciye, bu definecide gaza gelip, borç harç bu cihazı alacaktı, sonrasında da işinden, eşinden, ailesinden vakit ayırıp, para ayırıp o inandığı dedektörcünün derinlik vaatlerine aldanıp yıllarını boşa harcayacaktı. Ondan sonra bu dedektörcü bu defineciye olan kul hakkını nasıl ödeyecekti ? Bu sadece 1 örnek, adamlar bu şekilde binlerce sattılar.... Bize ve bize inanan, bizim gibi düşünenlere tavsiyem, definecileri cihazların derinlikleri konusunda bilinçlendirsinler..Nasıl ki vlf dedektörlere 6-8 metre demek yanlış ise, Pulse dedektörler varken dedektörlerin hiçbiri derine inmez demekte yanlıştır. Yani defineciyi dedektörlerin hepsini kötüleyerek kötü dedektörcülerden uzaklaştıramazsınız. Yalan söyleyen dedektörcü bir şekilde defineciyi bir şekilde kandırabilir. Önemli olan doğru bildiğinize defineciyi yönlendirmektir. Hiç bir firma, marka, model, sisteme yönlendirmezseniz defineci yine dedektörcülerin vaatlerine inanmak zorunda kalacaklardır.
yakari1907 yazdı:HAYIRLISI OLSUN SONUNDA DOĞRU DÜRÜST BİR İNSAN BU İŞE EL ATTI Allah UTANDIRMASIN.
Amin kardeşim, teşekkürler.. Bu piyasaya daha fazla dürüst insan lazım, dedektör satmak ayıp birşey değil, sonunu hiç düşünmeden böyle bir fikir oluşturuldu, dedektör satmak kötü birşeymiş gibi gösterilerek meydan üç kağıtçılara bırakıldı, adamlar resmen dalga geçiyorlar definecilerle, 1 metreye inemeyecek dedektörleriyle, Solmaz ustamızın dediği gibi 25 metreye kadar derinlik vaat edenler var artık.
a_hali yazdı:Allah hayırlı etsin .
gerisi gelir İnşAllah.
http://www.asdedektor.com a başarılarının devamını dilerim.
Amin İnşAllah the imam :)
Hundai yazdı:Allah hayırlı rızk nasip eylesin kardeşim
Amin cümlemize, boğazımızdan haram lokma geçmesin diye sadece doğruları söyleyerek bu işi yapmaya çalışacağız. Doğruları söyleyerek bu iş olmayacaksa, satış olmayacaksa, gün gelir bırakırız. Önemli olan gelene gidene dedektörlerin inebileceği maximum derinlikleri anlatabilmektir. Alıp almamak definecilere kalmış.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

gsm_technic_service

Okunmamış mesaj gönderen gsm_technic_service » 31 May 2011, 13:24

hayırlı ugurlu olsun üstad. Allah yuzunuzu guldurur İnşAllah
Âlim, câhili hemen tanır, çünkü daha önce o da câhildi. Câhil âlimi tanımaz, çünkü daha önce âlim değildi. Eğer ilim, ümit ile olsaydı, dünyadaki bütün insanlar alim olurdu.

Strabon

Okunmamış mesaj gönderen Strabon » 31 May 2011, 23:39

hayırlı uğurlu olsun. Allah pişmanlık vermesin.Yalnız uyarmadan geçemeyeceğim. Çok fazla dürüst olmak bazen sorun yaratabiliyor. olmayın demiyorum yanlış anlaşılmasın. Sadece bu işi çok doğru yaptığınızda, yanlış yapanların tekerine çomak sokmuş oluyorsunuz farkında olmadan.buda sizi sahtekarların gözünde hedef haline getiriyor. cihazların özellikleri ve fiyatları konusunda basit bilgiler alma şansımız varmı acaba???Selamlar....:)

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 31 May 2011, 23:57

Strabon yazdı:hayırlı uğurlu olsun. Allah pişmanlık vermesin.Yalnız uyarmadan geçemeyeceğim. Çok fazla dürüst olmak bazen sorun yaratabiliyor. olmayın demiyorum yanlış anlaşılmasın. Sadece bu işi çok doğru yaptığınızda, yanlış yapanların tekerine çomak sokmuş oluyorsunuz farkında olmadan.buda sizi sahtekarların gözünde hedef haline getiriyor. cihazların özellikleri ve fiyatları konusunda basit bilgiler alma şansımız varmı acaba???Selamlar....:)
Teşekkürler, uyarınız içinde ayrıca teşekkürler. Bu şartlarda devam etmeye çalıştıkça müdahale etmek isteyen 6-8 metreci :) rakipler olacaktır ama Allah'ın dediği olur diyorum, Manevi destek verecek olan sevenlerimizin duaları bizleri koruyacaktır. Şuan için elimizde Garrett modelleri mevcut, tektekçilik için orta halli ve zevkli cihazlardır. Fiyatlarımızda ekonomik, 700 TL.lerden başlıyor faturalı ve garantili olarak, piyasayla aramızda ki farklar 300 tl'den başlıyor, 1000 liraya kadar çıkıyor modele göre, İns ilerde bu farkı daha da açmayı düşünüyoruz.
gsm_technic_service yazdı:hayırlı ugurlu olsun üstad. Allah yuzunuzu guldurur İnşAllah
Allah razı olsun üstadım, dualarınıza ihtiyacımız var her zaman.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
mushan
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen mushan » 01 Haz 2011, 01:31

Usta peki cihazları test edebileceğimiz ve orada cihazın kullanıma daır v.s bilgileri öğrenirken bunları gorsel olarak sunabileceğiniz bir test sahanız varmı.Yani buradaki amaç şu olmalı bence cihazı nasıl kullanacagına dair müsteriye herseyı öğretmek ve cihazla ilgili alıcının akllında soru ısaretı bırakmamak.Beni ayrıyetten mutlu eden bır olayda herseyın gerceğini soyleceğiniz ve müşteriye bulunduğu bölgeye göre cihaz vermek istemenizdir
SAYGILAR....
Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

Youtube

clup16

Okunmamış mesaj gönderen clup16 » 01 Haz 2011, 11:13

hayırlı olsun çok sevindim dürüst insanları hak ettikleri yerde olması güzel bizde üzerimize düşen desteği vericez Allah'ın izniyle...

mustafa2611
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen mustafa2611 » 01 Haz 2011, 14:40

yakari1907 yazdı:HAYIRLISI OLSUN SONUNDA DOĞRU DÜRÜST BİR İNSAN BU İŞE EL ATTI Allah UTANDIRMASIN.

YAKARİ KARDEŞİME KATILIYORUM SENİN BU İŞTE DOĞRU İNSAN OLDUĞUNU BİLİYORUM Allah YOLUNUZU AÇIK ETSİN

kurtaran

Okunmamış mesaj gönderen kurtaran » 01 Haz 2011, 18:52

hayırlı olmasını temenni ederim.İnşAllah dürüst insanlarla karşılaşırsın.cenabı Allah yardımcın olsun hayırlı müşteriler temenni eder işlerinizde başarılar dilerim

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 01 Haz 2011, 22:47

mushan yazdı:Usta peki cihazları test edebileceğimiz ve orada cihazın kullanıma daır v.s bilgileri öğrenirken bunları gorsel olarak sunabileceğiniz bir test sahanız varmı.Yani buradaki amaç şu olmalı bence cihazı nasıl kullanacagına dair müsteriye herseyı öğretmek ve cihazla ilgili alıcının akllında soru ısaretı bırakmamak.Beni ayrıyetten mutlu eden bır olayda herseyın gerceğini soyleceğiniz ve müşteriye bulunduğu bölgeye göre cihaz vermek istemenizdir
SAYGILAR....
Örneğin Bit para çıkan ve curuflu bir bölgeye frekansı düşük xp gmaxx 2 veya Tesoro vaquero tavsiye etmek yanlış olur, xp goldmaxx, tesoro tejon tarzı frekansı yüksek cihazlar tavsiye edilir. Elimizde olmayan cihaz olsa da tavsiye ederiz. Bir başkası kazanmasın diye tavsiye etmekten vazgeçmemiz söz konusu değildir. Herkes rızkını yer sonuç olarak. Şuan için çok yeniyiz, bir test sahamız yok, zaten tek para dedektörleriyle başladık, Metrelerce derinlik vaat etmediğimiz için iş yeri ortamında da test ettirebiliriz. İlerleyen dönemlerde herkesin içine sinecek bir test alanı oluşturmayı düşünüyoruz.Tabi bu birazda maddi güçle alakalı. % 300 kar oranlarıyla dedektör satan firmalar varken, biz % 100 ün altında kâr oranlarıyla dedektör satmaya çalışıyoruz. Ayrıca son zamanlar da aynı cihazı çok pahalıya satabilmek için piyasada ki ucuzlara " onlar sahte diye ucuz" gibi yalanlar söylenmeye başladı, bu konu için ayrı bir başlık açacağım.
clup16 yazdı:hayırlı olsun çok sevindim dürüst insanları hak ettikleri yerde olması güzel bizde üzerimize düşen desteği vericez Allah'ın izniyle...
mustafa2611 yazdı:

YAKARİ KARDEŞİME KATILIYORUM SENİN BU İŞTE DOĞRU İNSAN OLDUĞUNU BİLİYORUM Allah YOLUNUZU AÇIK ETSİN
kurtaran yazdı:hayırlı olmasını temenni ederim.İnşAllah dürüst insanlarla karşılaşırsın.cenabı Allah yardımcın olsun hayırlı müşteriler temenni eder işlerinizde başarılar dilerim

Dualarınız için teşekkürler, para kazanamamayı, başarısız olmayı göze alarak böyle bir başlangıç yaptık. Doğruları anlatarak satışlarımızın az olacağını biliyoruz ama önemli olan helal kazançtır. Dualarınızla ve bizi arkadaşlarınıza tavsiyelerinizle ayakta kalacağımıza inanıyoruz, saygılarımla.

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

ayhan_unsal

Okunmamış mesaj gönderen ayhan_unsal » 03 Haz 2011, 19:40

fiyat listesine nerdden ulaşırım

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 03 Haz 2011, 21:33

Elimizde hali hazırda olan modellerin fiyatları www.asdedektor.com sitemizde yazıyor.İstediğiniz model varsa söyleyin en uygun fiyata hemen temin edelim.

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

serkan_41

Okunmamış mesaj gönderen serkan_41 » 16 Haz 2011, 13:59

MUSTANG USTAM ILK ONECE HAYIRLI OLSUN DILEKLERIMI ILETIRIM HAYIRLI OLUR INSALAAH SIZLERIN INSANALARA YORUMLARINIZLA YARDIM CI OLDUGUNUZ GIBI DEDEKTOR KONUSUNDADA MEFAAT GOZEKMEKSIZIN BU KONU DADA YARDIMCI OLACAGINIZDAN SUPHEM YOK BIRDE FIYAT LISTELERINIZI GOREMEDIM OGRENMEK ICIN TELEFON NUMARALARINI ARAMAK MI GEREKIYOR YOKSA ILERLEYEN ZAMANLARDA FIYATLARI YAYINLICAK MISINIZ SAYGILAR

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 16 Haz 2011, 18:00

Teşekkürler usta, forumumuzun demirbaşlarından olduğunuzu takip ediyorum :) Bu işe resmi olarak başlayalı 3 haftaya yaklaştık, çok şükür iyi gidiyoruz, ancak şunu belirteyim, dedektör firmalarının yaptığı gibi yalanlar söyleseydik, şuanki satışlarımızın en az 5 katını satmıştık. Defineci arar aramaz " abi kaç metre çekiyor ? " sorusunu soruyor telefonda, bizlerde elimizden geldiğince kısa süreli nasihatlerde bulunuyoruz. Vlf sistem dedektörlerin çoğunun toprak altında 1 metreye bile inemeyeceğini anlatıyoruz ve başka firmaları aradıklarında da yuvarlak başlıklı vlf dedektörlerde metrelerce derinlik vaatlerine inanmamalarını söylüyoruz. Dedektörü almakta ki amacı tek para toplamak ve benzeri derinliklerde birşeyler aramak olan insanlara cihazlarımızın özelliklerini ve kullanımını tanıtarak satıyoruz. İleri de kendisini kanıtlamış derin pulse sistemlerin satışına başlayacağız.. Şuan için Garrett modelleri mevcut elimizde, bunlarında fiyatlarını sitemize girdik ve Türkiye'de ki en ucuz fiyatlara dedektör satıyoruz. Dedektör işine girerken 2. amacımızda buydu. Piyasada ki abartılı kâr oranlarını aşağıya çekmek... Diğer marka ve modellerden isteyenler olursa mail, telefon veya özel mesajla fiyat isteyebilirler..

http://www.asdedektor.com

asdedektor@h o t m a i l . c o m

Ofis : 0224 223 94 00

Cep : 0 5 3 2 666 41 44

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Ronin
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen Ronin » 16 Haz 2011, 20:15

mahmut birader hayırlı olsun..

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 17 Haz 2011, 01:03

Ronin yazdı:mahmut birader hayırlı olsun..
Sağol Ronin usta, Siz değerli üstadlarımızın iyi dilekleriyle, referanslarıyla bu piyasada ayakta durmaya çalışacağız. Biliyorsunuz bir yalan düzeni var ve bu piyasaya dürüst satıcılar gerekiyor. Yılların emeğiyle oluşan üyelerimizin ve siz değerli üstadlarımızın bize olan güvenini boşa çıkarmayacağımızdan şüpheniz olmasın.

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

“DUYURULAR” sayfasına dön