Dedektör Satışına As Dedektör Olarak Başladık...

Bu Bölümde Forumun İşleyişi ve Benzeri Konularda Duyurular Yapılacaktır,.. Örneğin Video, Fotoğraf Nasıl Eklenir, Bir Başlıktan Nasıl Sürekli Haber Alırsınız v.s. Konularını Takip Edeceğiniz Bir Forum Olacaktır...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

sinleess
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Re: Dedektör Satışına As Dedektör Olarak Başladık...

Okunmamış mesaj gönderen sinleess » 21 Tem 2011, 02:54

ustam cıhaz almak ıstıyorum derınlık onemlı benım ıcın ne önerırsınız

Kullanıcı avatarı
KRAL
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen KRAL » 21 Tem 2011, 16:41

TANIŞIKLIĞIMIZ UZUN YILLARA DAYANIR MUSTANK KARDEŞİMLE , TANIŞTIĞIMIZ ĞÜNDEN BU YANA ONDAN HABERSİZ BİLĞİSİ DIŞINDA NE BİR CİHAZ NE BİR ÇÖP ALMIŞIMDIR ...

KENDİSİNE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM NEDENİ İSE ÇOK DÜRÜST ĞERÇEKTENDE .SÖYLEDİĞİ SÖLERDEN ANLATTIKLARINDAN BAŞKASININ YALAN ONU BİLİYORUM ..BUNCA ZAMANDIR ONUNLA BU KULVARDA ALIŞVERİŞLERİMİZ OLMUŞTUR ..Bİ ÇOK KEZ ..BİR KEZ DAHİ İNCİNMEDİM KENDİSİNDEN BURAYA KENDİSİNE HAYIRLI OLSUN DEMEK İÇİN YAZMADIM ..., BURAYA YAZMAMIN SEBEBİ SİZ BU İŞE ĞÖNÜL VEREN DOSTLARIMA HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİMİ SÖYLEMEK İÇİN YAZIYORUM ÇÜNKİ BÖYLE BİR DOST BÖYLE BİR ARKADAŞ HELEKİ BU KONUDA NERDEYSE İMKANSIZ ..

HAYIRLI OLSUN ALIŞVERİŞTE HİÇ PİŞMAN OLMAYACAKLARA....
Hep Bir Adım İleri...

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/pages/Definecil ... 0790815048

Hazerfan42

Okunmamış mesaj gönderen Hazerfan42 » 24 Tem 2011, 21:50

Hayırlı olsun arkadaşlar Allah c.c dogruluk ve dürüstlükten ayırmasın ve mahçup etmesin inşaallah hayırlara vesile olur

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 24 Tem 2011, 23:20

sinleess yazdı:ustam cıhaz almak ıstıyorum derınlık onemlı benım ıcın ne önerırsınız
Sitemizde ki telefonlardan ulaşabilirsiniz. www.asdedektor.com veya asdedektor @ h o t m a i l . c o m ekleyin yardımcı oluruz.
KRAL yazdı:TANIŞIKLIĞIMIZ UZUN YILLARA DAYANIR MUSTANK KARDEŞİMLE , TANIŞTIĞIMIZ ĞÜNDEN BU YANA ONDAN HABERSİZ BİLĞİSİ DIŞINDA NE BİR CİHAZ NE BİR ÇÖP ALMIŞIMDIR ...

KENDİSİNE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM NEDENİ İSE ÇOK DÜRÜST ĞERÇEKTENDE .SÖYLEDİĞİ SÖLERDEN ANLATTIKLARINDAN BAŞKASININ YALAN ONU BİLİYORUM ..BUNCA ZAMANDIR ONUNLA BU KULVARDA ALIŞVERİŞLERİMİZ OLMUŞTUR ..Bİ ÇOK KEZ ..BİR KEZ DAHİ İNCİNMEDİM KENDİSİNDEN BURAYA KENDİSİNE HAYIRLI OLSUN DEMEK İÇİN YAZMADIM ..., BURAYA YAZMAMIN SEBEBİ SİZ BU İŞE ĞÖNÜL VEREN DOSTLARIMA HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİMİ SÖYLEMEK İÇİN YAZIYORUM ÇÜNKİ BÖYLE BİR DOST BÖYLE BİR ARKADAŞ HELEKİ BU KONUDA NERDEYSE İMKANSIZ ..

HAYIRLI OLSUN ALIŞVERİŞTE HİÇ PİŞMAN OLMAYACAKLARA....
Çok güzel şeyler yazmışsın kardeşim, yazdığın güzelliklere layık olmaya çalışıyorum. Şu 1-2 ay içerisinde sayısız insanı geri çevirdim, elimizdeki cihazlar 1 metre derinliğe bile inmez diyerek..! Bunu tüm samimiyetimle söylüyorum. Amacımız yalan satmak değil, şimdilik tektekçilik dedektörleri satıyoruz ve tektekçilere hitap ediyoruz. Gözümüz haram parada olsaydı defineci soymak yerine banka soymayı tercih ederdim. En azından soygun anında verdiğiniz zararla kalırsınız. Ama defineciyi kandırıp cihaz sattıktan sonra o insana zarar vermeye devam edersiniz, bir kaç cihaz parası daha, belki de tüm mal varlığını sizin söylediğiniz cümlelere inanarak harcarlar... Bu sorumluluğun farkındayız, aynı çizgide devam etmeye devam edeceğiz İnsAllah..

Hazerfan42 yazdı:Hayırlı olsun arkadaşlar Allah c.c dogruluk ve dürüstlükten ayırmasın ve mahçup etmesin inşaallah hayırlara vesile olur

Amin üstadım Cümlemizi ayırmasın.. Dualarınızı esirgemeyin lütfen..
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

solmaz

Okunmamış mesaj gönderen solmaz » 29 Tem 2011, 22:38

Sevgili Dostlar.
Yıllardır teknolojiye ve ticarete karşi olmadıgımızı papaganlar gibi tekrar ettik ömrümüz yettigi yerede kadarda tekrar etmeye devam edecegiz. Evet biz yalana dolana riyakarlıga karşiyız defineciye yalan yanlış yanıltıcı bilgiler vererek definecinin çevresinin ve toplumun olumsuzluk yaşamasına tarihi kültür miraslarının tahrip edilmesine sebep olanlara karşıyız.
Gerek ülkemizde gerekse yurt dışında dedektör üreten firmaların ve bunun satışını yapan ticaret hanelerin sayısı bellisiz oldugunu hepimiz biliyoruz.Bunu bile bile bir takım ahlak yoksunu kişiler sırf googl reklamlarından gelecek beş kuruşun hesabını yapıp gerek teknoloji boyutunu gerekse ticari boyutunu bir kenara atıp kişiler hakkında kül savuruyor. Burada irdelenen konu teknoloji ve ticaretse işi bu boyutuyla hep beraber irdeliyoruz.Dogrularda buluşuyoruz.Ahlaklı namuslu şerefli onurlu insanların yapmasıda budur.
Gerçekten son zamanlarda gerek teknoloji gerekse ticaret olarak yalan yanlış yanıltıcı bilgi vermeden defineciyi dogrularla buluşturan bir kaç arkadaşımız ortada bunlar 8 metre derinlik gösteriyor demiyor 80 santim diyorsa bunlarla ONUR DUYMAK VARKEN. Beş kuruşluk googl reklamında gelecek beş kuruşluk adamlarla işimiz olmaz onların seviyesine inmeden onları muatap almadan dogru yolumuza devam.Bu konuda yıllardır teknoloji ve ticari boyutta sergiledimiz mücadeleye devam burada dogrulara vesile olan arkadaşlara teşekürler. saygılar.

baba_duman

Okunmamış mesaj gönderen baba_duman » 04 Ağu 2011, 15:10

hayırlı ısler oncelıkle :) :) fıyatlarınız nelerdır yanı cok pahalı bırsey alacak durumum yok uygun bırseyler arıyorum sımdıden saolun varolun

eçine
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen eçine » 03 Eyl 2011, 02:04

öncelikle hayırlı ugurlu olsun ustam Allah yüzümüzü kara çıkartmasın , umarım ilerleyen zamanda definem.org üyelerine kampanya başlatırsınız.
Allah gönlünüze göre versin....

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 03 Eyl 2011, 18:43

eçine yazdı:öncelikle hayırlı ugurlu olsun ustam Allah yüzümüzü kara çıkartmasın , umarım ilerleyen zamanda definem.org üyelerine kampanya başlatırsınız.
Allah gönlünüze göre versin....

Amin, Allah razı olsun. İlerleyen günlerde sadece definem.org'a özel ürün ve fiyatlarla satış yapmayı düşünüyoruz. Şuan itibariyle de elimizde olan cihazların fiyatı gerçekten çok uygun, piyasaya göre % 40- % 80 arası daha uyguna satmaya çalışıyoruz..
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

prof51

Okunmamış mesaj gönderen prof51 » 08 Kas 2011, 18:34

amerikalılar 6000 m.karelik eski çiftlik alanlarını aramak için hafta sonu 8 , 10 kişi minibüsle yola çıkar .arazi renkli ip ve
kazıklarla 600 m.karelik parçalara bölünür.100 m.kare alan 1 saatte aranır ,buna çalı çırpı temizliği dahil değildir.
sinyal noktalarına renkli kazık çakılır.arama sırasında başlık çapının yarısı ölçü alınarak alan taranır .verici sinyali
başlıktan dar olduğundan taranan bölgeye başlığı yarısı kadar bindirmek gerekir. aksi halde arazide kör noktalar
kalır.başlığın yere paralel sallanması,fazla kaldırılmaması gerekir.taramadan sonra ekipteki değişik markalarla sinyal
noktaları kontrol edilir ve uygun olanlar kazılır.en büyük define gümüş dolar dolu cam kavanozdur .prof51

ferik

Okunmamış mesaj gönderen ferik » 19 Kas 2011, 17:33

SIM İNŞALLAH DEDIĞINIZI YAPARSINIZ BIZ DEFINECILER İÇİN DE HAYIRLI OLUR DEVLETIMIZE FAYDASI OLUR CIHAZINIZIN DERINLIĞINDEN BIR BILGI VERIRSENIZ MEMNUN OLURUM BEN KENDIM 30.SENEDIR ÇOKÇEŞITLI CIHAZ KULLANDIM MEMNUN OLDUĞUM TEK CIHAZ AMRIKAN MALI GEMINE.3 TUR.SAYGIYLA CEVAP BEKLIYORUM.

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 19 Kas 2011, 20:31

Aleyküm Selam, dediklerimizi yapıyoruz yaklaşık 6-7 aydır.. 2-3 metre için Garrett At Pro almak isteyen bir defineci aradı bugün, At Pro'nun ve benzeri dedektörlerin 1 metreyi geçemeyeceğini söyledim, başka firmaları aradığında daha derin olduğunu söyleyeceklerini ve inanmaması gerektiğini izah ettim.. Elimizden geleni yapıyoruz insanları doğru yönlendirmek için.. Fisher Gemini 3 kullanıyor olmanız ilgimi çekti, çünkü performansını merak ettiğim bir cihaz, maximum inebileceği derinlik sizce nedir ? 20 x 20 cm kadar bir objede ?

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
tarıkziyad
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen tarıkziyad » 19 Kas 2011, 23:04

kandırmacanın çok oldugu bir sektörde dürüst bir şekilde çalışmak zor kolay gelsin ve hayırlı olsun dileklerimle
Bir gemileri yakanı sevdim birde gemileri karada yüzdüreni

sinleess
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen sinleess » 19 Kas 2011, 23:29

ustam hayırlısı olur .bu sektorde bırcok kısının canı yandı .sızın sayenızde bır cok kısı dogru tercıh yapmıs olur .bır cok kısının duasını alırsınız.sonsuz tesekkurler as dedektöre :tsk :tsk :tsk :tsk :tsk

ferik

Okunmamış mesaj gönderen ferik » 24 Kas 2011, 19:34

sım usta ne deyım hayırlı olsun ınşalla pıyasada satılan dedektorlerden daha ıyıdır derınlık olarak herhangı bır bılgı vermedınız ben otuz yıldan berı cok çeşıt cıhaz kullandık arkadaşlarda almış gordum bunların hıç bırınden memnun olmadık sadece dışardan getırttığımız ıkı tane cıhazdan memnun kaldık bunlarda şınıfer ve gemıne bu cıhazlardan denedık dıyer makınalardanda denedık aynı metalı aynı derınlıkte .2.m.şınıfer gemıne aldı garet uğur elektronık veya nokta dektor daha nıcelerı almadı sızın as dektor alırmı ve nekadar fazlası olur bılgı verırsen memnun oluruz çunkü elımdekı cıhazım otuz yıllık yenılemek ıstıyorum . :tsk

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 24 Kas 2011, 22:42

ferik yazdı:sım usta ne deyım hayırlı olsun ınşalla pıyasada satılan dedektorlerden daha ıyıdır derınlık olarak herhangı bır bılgı vermedınız ben otuz yıldan berı cok çeşıt cıhaz kullandık arkadaşlarda almış gordum bunların hıç bırınden memnun olmadık sadece dışardan getırttığımız ıkı tane cıhazdan memnun kaldık bunlarda şınıfer ve gemıne bu cıhazlardan denedık dıyer makınalardanda denedık aynı metalı aynı derınlıkte .2.m.şınıfer gemıne aldı garet uğur elektronık veya nokta dektor daha nıcelerı almadı sızın as dektor alırmı ve nekadar fazlası olur bılgı verırsen memnun oluruz çunkü elımdekı cıhazım otuz yıllık yenılemek ıstıyorum . :tsk

Ustalar Allah razı olsun iyi dilekleriniz, dualarınız, temennileriniz için.. As dedektör firmamızın adı, henüz kendimize ait bir cihazımız yok.. 2 metrede denediğiniz garrettleri biz tek para dedektörü olarak satıyoruz.. Yine xp, whites, minelab, tesoro, fisher, bounty hunter gibi tektekçilik dedektörlerini 20-40 cm arası derinliklerde para toplamaları için marka marka anlatıp satmaya çalışıyoruz.. Max derinlik soranlara 100-120 cm'den fazla derinlik vermedik, iyisi çıkmadıkçada vermeyeceğiz.. Bahsettiğiniz yerli markaları ne alıyoruz - ne satıyoruz.. As Dedektör olarak 2 metreye inen cihaz tavsiyesi soruyorsanız Lorenz pulse dedektörlerin modellerini tavsiye ederiz... 1 - 1.5 metre içinde pulse star 2 pro modelini tavsiye ederiz..Fisher Gemini III ile 2 metre derinliğe toprak altındamı inebildiniz ?

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

“DUYURULAR” sayfasına dön