Dedektör Satışına As Dedektör Olarak Başladık...

Bu Bölümde Forumun İşleyişi ve Benzeri Konularda Duyurular Yapılacaktır,.. Örneğin Video, Fotoğraf Nasıl Eklenir, Bir Başlıktan Nasıl Sürekli Haber Alırsınız v.s. Konularını Takip Edeceğiniz Bir Forum Olacaktır...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Dedektör Satışına As Dedektör Olarak Başladık...

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 29 May 2011, 17:56

Dedektör Firmaları Tarafından Definecilere Anlatılan Yalan Yanlış Dedektör Derinlikleri ve Uçuk Kaçık Dedektör Fiyatları Nedeniyle Direk Yurtdışından Metal Dedektörü Getirip Birinci Elden Satışına Başladık. Fiyatlarımız Daima Türkiye Fiyatlarının Altında Olacaktır. Amacımız Rekabeti Artırarak Dedektör Fiyatlarında ki % 200-300 Kâr Oranlarının Önüne Geçmek, Definecilere Gerçek Derinlikleri Anlatarak Bilinçlendirmek ve Ayakta Kalabilmek İçin Cüzzi Kâr Oranlarıyla Satış Yapmaktır...

Şuan için Garrett Modelleriyle, Yani Tektekçilik Dedektörleriyle Hizmetinizdeyiz. As Dedektör Olarak Kendi Kurallarımızı Oluşturduk, Bu Kurallara Uymadığımızı Gören Dost, Düşman, Herkesin Dürüstçe Uyarılarını Her Zaman Bekliyoruz. Çizgimizden Taviz Vermeden Yolumuza Edeceğiz Allah'ın İzniyle... Bu Çizgimizi Sınayacak Olan Tüm Ziyaretçilerimiz Bizi Her Zaman Arayabilir, Dedektörler Hakkında Derinlik Bilgileri Alabilirler. 1 Metrelik Dedektöre 1.5 Metre Demeyeceğiz. 6-8 Metre Yalanlarının Önüne Geçebildiğimiz Kadar Geçeceğiz. Bizi Arayan Tüm Müşterilerimizi Dedektörler Konusunda Bilinçlendireceğiz. Örneğin 2-3 Metre Derinlikte Maximum 20 x 20 cm ebatlarında Define Arayan Bir Defineciye Israrla İstese Bile Vlf Sistem Dedektör Satmayacağız ve Başka Firmalardan da Almamaları Konusunda Uyaracağız, Anlatacağız. As Dedektör Olarak Dedektör Piyasasın da Çığır Açmaya Geldik, Desteğinizi, Dualarınızı Bekliyoruz, Saygılar Sunuyoruz...

İşte Kurallarımız ;

1 - As Dedektör, bugüne kadar üretilen cihazların içerisinden olumlu sonuçlar alınamamış yerli - yabancı metal dedektör ve yer altı görüntüleme sistemlerini almaz ve satmaz..

2 - As Dedektör, dedektör alma amacınızı sorar, bölgenizin mineral yapısını sorar ve aradığınız objenin büyüklüğüne göre marka / model tavsiye eder.

3 - As Dedektör işe yaramayacak hiçbir cihazı iş yerine sokmaz, sattığı hiçbir cihazın olmayan özelliklerinden bahsetmez. Verdiği gerçek derinlik ölçüleriyle insanlara ihtiyacına uygun olanını satar ama asla insanların umutlarını sömürerek iş yapmaz. Kısacası As Dedektör 6 - 8 metre derinlik vaatleriyle Metal Dedektör Satmaz....

4 - As Dedektör çok kazandığı ürünü en iyi olarak tanıtarak satmaz. En iyi cihazdan az kazansa da en iyi olduğunu inkar etmez. As Dedektör rakiplerinin başarılı ürünlerini kendi çıkarı için kötülemez...

5- As Dedektör'den ısrarla isteseniz de, işe yaramayan cihaz siparişlerinizi temin etmez.

6 - As Dedektör arızalı - ayıplı cihaz satmaz. As Dedektör'ün özel müşterileri yoktur. Şu ürünüm size göre değil diye sizi uyarıp arızalı ürünü başka müşterisine satmaz. As Dedektör için tüm müşteriler özeldir. En iyi müşterisine, sana göre değil diyebileceği ürünü, hiçbir müşterisine layık görmez.

7 - As Dedektör; asıl sorumluluğunun satıştan sonra başladığını bilir ve kullanıcıya cihazın gerçek derinliklerinden fazlasını vaat etmez. Vaat ederse bilir ki müşteri o saatten sonra yıllarca emeğini, parasını, ailesine ayırdığı vaktini o vaatlere güvenerek harcayacaktır. Bu nedenle As Dedektör sattığı ürünlerin artısınıda eksisinide müşterilerine anlatır.

8- As Dedektör sizin için araştırır. Sattığı markaların Fiyat/Performans oranı en yüksek olan modellerini satar. İşe yaramayan veya gereksiz özelliklerle fiyatı şişirilmiş modelleri müşterilerine tavsiye etmez.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Tüm Sıfır Cihazlarımız Faturalı ve 2 Yıl Garantilidir. Türkçe Kullanma Klavuzları Mevcuttur. Cihazların Kullanımı Müşterilerimize Tam Anlamıyla Öğretilip Teslim Edilir. Ön Ödeme Şartıyla Pahalı GPR Cihazı Siparişleriniz En Uygun Fiyata Temin Edilir.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Okan

Re: Dedektör Satışına As Dedektör Olarak Başladık...

Okunmamış mesaj gönderen Okan » 29 May 2011, 18:18

Üstad hayırlısı olsun gerçekten çok sevindim tabuları yıkmanın vakti zamanı gelmişti bu arada öneri ve tavsiyelerini bekliyorum SAĞLICAKLA
OrTAmıN bİtTİği YeRDe BiZ BaşlARIz TarZImıZ içİN ÖlüR ŞekLİmİZ İçiN YaŞArıZ..

Kullanıcı avatarı
mushan
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen mushan » 29 May 2011, 19:26

Öncelikle hayırlı ugurlu olsun Allah utandırMasın dıyeyım.Ben bir cihaz sorucam elınızde varmı acaba satısı mevcutmu sızde gmax 2
Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

Youtube

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 29 May 2011, 19:46

Allah razı olsun üstadlarım, dualarınızla başarılı olacağımıza inanıyoruz. Şuan için Gmaxx 2 elimizde yok ancak ilerleyen aylarda satmayı düşündüğümüz ilk markalardan biridir XP.. Onuda yine Türkiye piyasasının altına vereceğiz İns..
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

DAĞLI BALIKÇI
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen DAĞLI BALIKÇI » 30 May 2011, 02:06

Allah ömrün boyunca yardımcın olsun.Benim yapabileceğim bişey olursa 7/24 hazırım.Elimden geldiği kadar.Yaşasın iyilik ve dürüstlük.Önceden defineciler değil dedektör satanlar defineyi buluyordu,Artık sayende doğru cihazlarla defineyi defineciler bulacak.Bir alan pişman olmayacağı için bi alan bi daha alacak hemde alana tavsiye edecek.Bu nedenle hem defineci hemde dedektör satıcısı amacına ulaşmış olacak.Dolandırıcılık son bulup , hak yerini bulacak.Saygılarımla.Allah yolunu açık etsin.

solmaz

Okunmamış mesaj gönderen solmaz » 30 May 2011, 07:55

Hayırlı ugurlu olsun.Allah saglık huzur içinde yardımcınız olsun. Bizler yıllarca ticarete ve teknolojiye karşı olmadıgımızı. YALANA karşı oldugumuzu yalan yanlış yanıltıcı bilgiler verilerek defineciye ailesine çevresine topluma olumsuzluklar yaşatanlara tarihi kültür miraslarının boş bir hayal ugruna bilgiden yoksun tahribatına sebebiyet veren YALANLARA DOLANLARA KÜL SAVURANLARA karşı olduk.

Bizler bu konuda onurlu dik duruşumuzu yıllarca sergiledik çizgimizde ödün vermedik. Bu internet ortamında bulunmamızın tek nedeni vardı bizim geçmişden bu konuda bilgisizlige dayalı çektigimiz sıkıntıları yaşadıgımız olumsuzlukları günümüz internet ortamında başkaları yaşamasın işte ONUN İÇİN BURADAYIZ.
Günümüzde artık yalan yanlış ve yanıltıcı bilgilerin yeri yoktur.Bizler geçmişden günümüze yalan yanlış ve yanıltıcı bilgilere karşı oldumuzu. teknolojiye ve ticarete karşı olmadıgımızı bu konuda mücadelemizi verirken en başta yurt içinde dedektör üretenler ithal edenler ticaretini yapanlar bize çizgimizden mücadelemizden dolayı ilk teşekür edenlerdi.Bu gün gelinen noktada dedektör derinlik yalanlarına yalan yanlış yanıltıcı bilgilere karşı olup mücadele eden arkadaşlarımıza biz TEŞEKÜR EDİYORUZ.
Bu mücadeleyi veren arkadaşların çogalması karşılıklı sevgi saygı hoş görü içinde kalarak ticaretin dogru bilgiler ilkesinde temeller üzerine yapılması size yakışanıdır.Hayırlı ugurlu olsun. Saygılar. :tsk :tsk :tsk

astrolog

Okunmamış mesaj gönderen astrolog » 30 May 2011, 12:10

senı tanıdıgım gunden berı dogru yoldasın ve oyle devam edecegıne ınanıyorum...
sıtedekı solmaz ısımlı sahsın yazıdıgını cok dogru ve net buldum...
defınecı yalana degıl dogru cıhaza ıhtıyac duyar...
defınecı teknolojıye acıktır fakat yalana acık degıldır....
bu mantık dogru bır mantıktır...
benı herkes tanır...cıhaz satıyorum arazıde test edıp teslım edıyorum...
fırmanın ılk ılkesı dogru anlatım ve egıtım olmalıdır...
cunkı turkıyedekı defınecılerın yuzde 90 ı aldıgı dedektoru ve cıhazları kullanmayı bılmıyor...
bu defınecılerın cahıllıgınden degıl dır...eksık olan kısım satıcıların egıtım vermemesıdır.
ama egıtımı nasıl verecekler cunkı kendılerıde kullanmayı bılmıyorlarkı versınler...
sen bu anlamda acıgı kapatırsan ve takıldıgın noktalarda bızden bılgı alırısan herzaman destekcınız...
maddı manevı yanındayız...
senı bu gırısımınden dolayı tebrık edıyorum...
Allah utandırmasın kardesım.....
herzaman arkandayız.....

Kullanıcı avatarı
GiryaN

Okunmamış mesaj gönderen GiryaN » 30 May 2011, 12:44

Ustam hayırlı uğurlu olsun Allah yüzünü kara cıkarmasın. Ben şimdiden siparişimi veriyomrum 6 ay sonra bi deepmax x5 veya 6.
İnsan tabiattan uzaklaştıkça kalbi katılaşır.

Kullanıcı avatarı
AraşTIRmaCI

Okunmamış mesaj gönderen AraşTIRmaCI » 30 May 2011, 15:27

HAYIRLI UĞURLU OLSUN DEĞERLİ KARDEŞİM...Allah YÜZÜNÜ KARA ÇIKARMASIN..BİLGİ VE TEKNOLOJİNİN BİR ARAYA GELMESİ İLE SAYGIDEĞER DEFİNECİ VE TEK TEKÇİ KARDEŞLERİM KARLI ÇIKACAKTIR SAYENİZDE...Allah SİZDEN RAZI OLSUN DEĞERLİ KARDEŞLERİM..
EN KISA ZAMANDA GARRET DELİSİ OLARAKTAN YENİ MODELLERLE BENİ BULUŞTURACAĞINIZA EMİNİM :komik
Allah BAHTINIZI AÇIK ETSİN..SAYGILARIMLA
..........THE LAST EXPLORERS............

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 30 May 2011, 20:37

astrolog yazdı:senı tanıdıgım gunden berı dogru yoldasın ve oyle devam edecegıne ınanıyorum...
sıtedekı solmaz ısımlı sahsın yazıdıgını cok dogru ve net buldum...
defınecı yalana degıl dogru cıhaza ıhtıyac duyar...
defınecı teknolojıye acıktır fakat yalana acık degıldır....
bu mantık dogru bır mantıktır...
benı herkes tanır...cıhaz satıyorum arazıde test edıp teslım edıyorum...
fırmanın ılk ılkesı dogru anlatım ve egıtım olmalıdır...
cunkı turkıyedekı defınecılerın yuzde 90 ı aldıgı dedektoru ve cıhazları kullanmayı bılmıyor...
bu defınecılerın cahıllıgınden degıl dır...eksık olan kısım satıcıların egıtım vermemesıdır.
ama egıtımı nasıl verecekler cunkı kendılerıde kullanmayı bılmıyorlarkı versınler...
sen bu anlamda acıgı kapatırsan ve takıldıgın noktalarda bızden bılgı alırısan herzaman destekcınız...
maddı manevı yanındayız...
senı bu gırısımınden dolayı tebrık edıyorum...
Allah utandırmasın kardesım.....
herzaman arkandayız.....
Haklısın üstad, defineciye cihazlar öğretilmeden veriliyor, çünkü öğretme ihtimalleri yok, çünkü cihazlarının asla inemeyeceği derinlikler vaat edilerek satılıyor. Kulanımını öğretirken bu derinliklere inmediği anlaşılırsa ne olur ? :) Cihazına güvenen adam eğitim vererek satmaya çalışır. Tabi seninde belirttiğin gibi kullanmayı kendisi biliyorsa :) Takıldığımız noktalarda ve rakamlarda her zaman desteğine ihtiyacımız olacak :) Saygılar

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 30 May 2011, 20:41

AraşTIRmaCI yazdı:HAYIRLI UĞURLU OLSUN DEĞERLİ KARDEŞİM...Allah YÜZÜNÜ KARA ÇIKARMASIN..BİLGİ VE TEKNOLOJİNİN BİR ARAYA GELMESİ İLE SAYGIDEĞER DEFİNECİ VE TEK TEKÇİ KARDEŞLERİM KARLI ÇIKACAKTIR SAYENİZDE...Allah SİZDEN RAZI OLSUN DEĞERLİ KARDEŞLERİM..
EN KISA ZAMANDA GARRET DELİSİ OLARAKTAN YENİ MODELLERLE BENİ BULUŞTURACAĞINIZA EMİNİM :komik
Allah BAHTINIZI AÇIK ETSİN..SAYGILARIMLA

Seni euro ace 350 ile buluşturmak istiyorum :) Elindeki ace 250'den 9-10 cm daha derin çünkü
GiryaN yazdı:Ustam hayırlı uğurlu olsun Allah yüzünü kara cıkarmasın. Ben şimdiden siparişimi veriyomrum 6 ay sonra bi deepmax x5 veya 6.
X6 yerine X5 tavsiye ederim, fiyat farkı var ama derinlik ve ayrım farkı yok, 6 ay sonra hallederiz :) Duaların için Allah razı olsun..
solmaz yazdı:Hayırlı ugurlu olsun.Allah saglık huzur içinde yardımcınız olsun. Bizler yıllarca ticarete ve teknolojiye karşı olmadıgımızı. YALANA karşı oldugumuzu yalan yanlış yanıltıcı bilgiler verilerek defineciye ailesine çevresine topluma olumsuzluklar yaşatanlara tarihi kültür miraslarının boş bir hayal ugruna bilgiden yoksun tahribatına sebebiyet veren YALANLARA DOLANLARA KÜL SAVURANLARA karşı olduk.

Bizler bu konuda onurlu dik duruşumuzu yıllarca sergiledik çizgimizde ödün vermedik. Bu internet ortamında bulunmamızın tek nedeni vardı bizim geçmişden bu konuda bilgisizlige dayalı çektigimiz sıkıntıları yaşadıgımız olumsuzlukları günümüz internet ortamında başkaları yaşamasın işte ONUN İÇİN BURADAYIZ.
Günümüzde artık yalan yanlış ve yanıltıcı bilgilerin yeri yoktur.Bizler geçmişden günümüze yalan yanlış ve yanıltıcı bilgilere karşı oldumuzu. teknolojiye ve ticarete karşı olmadıgımızı bu konuda mücadelemizi verirken en başta yurt içinde dedektör üretenler ithal edenler ticaretini yapanlar bize çizgimizden mücadelemizden dolayı ilk teşekür edenlerdi.Bu gün gelinen noktada dedektör derinlik yalanlarına yalan yanlış yanıltıcı bilgilere karşı olup mücadele eden arkadaşlarımıza biz TEŞEKÜR EDİYORUZ.
Bu mücadeleyi veren arkadaşların çogalması karşılıklı sevgi saygı hoş görü içinde kalarak ticaretin dogru bilgiler ilkesinde temeller üzerine yapılması size yakışanıdır.Hayırlı ugurlu olsun. Saygılar. :tsk :tsk :tsk

Solmaz ustam dedektör satarken asla ve asla ispat edemeyeceğimiz derinliklerden söz etmeyeceğimize zaman içinde şahit olabileceksiniz ve bunu ister siz, ister dost düşman, herkes zaman içinde bizi bir müşteri gibi arayrak test edebilirler. Saygılar sunuyorum

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
Hundai

Okunmamış mesaj gönderen Hundai » 31 May 2011, 00:50

Allah hayırlı rızk nasip eylesin kardeşim
sabır en büyük erdemdir

Youtube

a_hali
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen a_hali » 31 May 2011, 01:02

Allah hayırlı etsin .
gerisi gelir İnşAllah.
http://www.asdedektor.com a başarılarının devamını dilerim.
www.gapdedektor.com
adıyaman/merkez

Kullanıcı avatarı
phanes

Okunmamış mesaj gönderen phanes » 31 May 2011, 05:23

hayırlı uğurlu olsun,yolunuz ve bahtınız açık olsun İnşAllah..

şimdiye kadar vlf cihazları 8-10 metre diye satanlara karşı sizi destekliyorum cihazları kısıtlarıyla gerçek derinlik ve fiyatlarda satacağınızı biliyorum.
tekrar hayırlı olsun..
http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

yakari1907
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen yakari1907 » 31 May 2011, 09:02

HAYIRLISI OLSUN SONUNDA DOĞRU DÜRÜST BİR İNSAN BU İŞE EL ATTI Allah UTANDIRMASIN.

“DUYURULAR” sayfasına dön