Sade bir üyelik lütfen

Bu Bölümde Forumun İşleyişi ve Benzeri Konularda Duyurular Yapılacaktır,.. Örneğin Video, Fotoğraf Nasıl Eklenir, Bir Başlıktan Nasıl Sürekli Haber Alırsınız v.s. Konularını Takip Edeceğiniz Bir Forum Olacaktır...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

öncül

Sade bir üyelik lütfen

Okunmamış mesaj gönderen öncül » 08 Haz 2011, 17:50

Sevgili definem.org yönetimi,ismimin başındaki payeyi kaldırmanızı,sıradan bir üye olarak ancak aynı isme girebilmem için gerekenin yapılmasını rica ediyorum.konuya ilği ve hassasiyetinize ayrıca teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Re: Sade bir üyelik lütfen

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 08 Haz 2011, 19:05

Öncül ustam anladığım kadarıyla düzenlemeyi yaptım, bu şekilde uygun mu ? Sitemize renk katmaya devam ettiğiniz sürece, istediğiniz şekilde devam etmeniz için elimden geleni yapacağım. Yönetici olmak istediğinizde de, normal üye olmak istediğinizde de bir mesajla belirtmeniz yeterlidir, saygılarımla.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
tarıkziyad
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen tarıkziyad » 09 Haz 2011, 09:56

eyvallah öncül kardeş makama şana deger vermeyen insanları görmek beni onurlandırdı herzaman söylerim önemli olan gönüllere hükmetmek zindan ve saraylara yapılan hüküm gecicidir ama kalplere hüküm bakidir BAŞARILAR DİLEGİMLE
Bir gemileri yakanı sevdim birde gemileri karada yüzdüreni

öncül

Okunmamış mesaj gönderen öncül » 09 Haz 2011, 16:29

Evet Mustang kardeşim,meramım tamda bu idi.aynı gün aynı saatte verdiğiniz cevap ve ilğiniz ziyadedir.teşekkür ederim.siteye renk katmak benim fevkimdedir.bu sitenin bana degil,benim bu siteye ihtiyacım vardır.her daim siteye misafir olarak girdigimi,form ve konuları takip ettiğimi bilmenizi isterim.egerki açılan bir konu hakkında da bir bildigimiz bir bilgimiz varsa bunu da paylaştıgımızı üye kardeşlerimiz bilmelerini isterim.ama en çokda aynı şeyi üye kardeşlere tavsiye ederim.siteye illa yolunuz(konu açacagınız) düştügünde degil boş kaldıgınız her zaman ugrayın.okuyun okuyun okuyun.

Bir teşekkürde Tarıkziyad kardeşime,kendisinin duydugu onurdan memnun oldum.burada aslolan siteye bir şey ögrenmek yada dediğim gibi bir bilgimiz oldugunda da paylaşmak üzere geldigimiz ve sitede herhangi bir üyeden farkımız olmadıgıdır.hep şunu anlatmaga çalışıyoruz.sitede yüzlerce on binlerce konu belge ve döküman var,okuyun okuyun ve lütfen yine okuyun.bu kadar bilği belge ve emek okunmayı ve teşekkür edilmeyi haketmektedir.burada yöneticilerin bir beklentisi varsa yada görmek istedikleri teşekkür varsa,oda konuların okunması insanlarımızın bu bilğilere sahip olmalarıdır.şahsen ben definem.org da gezmedigim girmedigim konu çok azdır.bu nedenle siteye emegi geçen herkese teşekkür ederim.isim meselesi ise sıradan bir üyeliğim olsun istedim başka bir amaç yoktur.yine burada sizlerle birlikteyiz.herkese selam ve saygılar.

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 10 Haz 2011, 00:46

Rica ederim usta ne demek.. Forumumuzu takip ettiğinizi, gerektiğinde yazdığınızı görüyorum, biz bir aileyiz burada, hiçbir yönetici arkadaşımız yönetici olarak kendisin yukarılarda görmedi. Biz sadece düzenleme amacıyla bu görevlerdeyiz, bilgi ve tecrübe olarak üyelerimizin bir çoğu bizlerden iyi, bunu kabul ediyoruz, üyelerimiz olmazsa definem.org olmazdı, üyelerimizin paylaştığı konularla bu günlere geldik, katılımlar devam ettikçe daha da güzel olacağız İnsAllah..
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

“DUYURULAR” sayfasına dön