ACİLLLLL,ACİLLLLL.ACİLLLLL (JOVİYANUS)...

Bu Bölümde Forumun İşleyişi ve Benzeri Konularda Duyurular Yapılacaktır,.. Örneğin Video, Fotoğraf Nasıl Eklenir, Bir Başlıktan Nasıl Sürekli Haber Alırsınız v.s. Konularını Takip Edeceğiniz Bir Forum Olacaktır...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

JOVİYANUS
PROFESYONEL
PROFESYONEL

ACİLLLLL,ACİLLLLL.ACİLLLLL (JOVİYANUS)...

Okunmamış mesaj gönderen JOVİYANUS » 06 Ağu 2011, 15:45

BAZEN DİKKAT EDİYORUM ARKADSLAR,KONU AÇILIRKEN ÇOK ACİL,ACİLLLLLL,HADİ USTALAR HÜNERLERİNİZİ GORELİM,YOKMU BURDA YORUM YAPABİLECEK USTALAR; seklinde baslıklar konuluyor.bu karsıdan bakılıdıgında inanın çok çirkin gorunuyor.burda herkes faydalı olabilmye çalısıyor tabi gerekli prosedürler izinler çercevesinde.herkesin konusuna itina ile bakılıyor.bazen kısa kestigim oluyor,çünkü gerek duymyorum yapılacak olan ısoluyorum uzatmyorum,hal boyle iken bile bazen oluyor inanılımyor bazen oluyor aklı sıra sınama yapılıyor.arkadslar sahsım adına ve arkadslarım adına konusuyorum burda kimse kafasından atmyor.biseler biliyorlar ve belli bir tecrübeleri varki konusuyor,bilmyorsa okonu hakkında susuyor.agzı olan konusmyor yani.nedemek istedigim sanrım anlaıslmıstır.o acıdan acil seklinde mesaj atmamanızı öneriyorum.saygılarımla.....JOVİYANUS07
izinsiz kazım yapmaktan,işaretleri tarumar etmekten kaçınalım.

Kullanıcı avatarı
AraşTIRmaCI

Re: ACİLLLLL,ACİLLLLL.ACİLLLLL (JOVİYANUS)...

Okunmamış mesaj gönderen AraşTIRmaCI » 06 Ağu 2011, 15:55

ÇOK DOĞRU SÖYLÜYORSUN, ÇOK HAKLISIN ÜSTADIM...SANA AYNEN KATILIYORUM...
..........THE LAST EXPLORERS............

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

Kullanıcı avatarı
tarıkziyad
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen tarıkziyad » 06 Ağu 2011, 16:00

joviyanus ustama katılıyorum ve teşekkür ediyorum bizim işte acıliyet önemli degil önemli olan mufavvakiyet hayırlı ramazanlar
Bir gemileri yakanı sevdim birde gemileri karada yüzdüreni

Okan

Okunmamış mesaj gönderen Okan » 08 Ağu 2011, 10:44

AraşTIRmaCI yazdı:ÇOK DOĞRU SÖYLÜYORSUN, ÇOK HAKLISIN ÜSTADIM...SANA AYNEN KATILIYORUM...
OrTAmıN bİtTİği YeRDe BiZ BaşlARIz TarZImıZ içİN ÖlüR ŞekLİmİZ İçiN YaŞArıZ..

“DUYURULAR” sayfasına dön