YARDIM İSTEYEN ARKADAŞLAR OKUSUNLAR LÜTFEN..!!!!!

Bu Bölümde Forumun İşleyişi ve Benzeri Konularda Duyurular Yapılacaktır,.. Örneğin Video, Fotoğraf Nasıl Eklenir, Bir Başlıktan Nasıl Sürekli Haber Alırsınız v.s. Konularını Takip Edeceğiniz Bir Forum Olacaktır...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
AraşTIRmaCI

YARDIM İSTEYEN ARKADAŞLAR OKUSUNLAR LÜTFEN..!!!!!

Okunmamış mesaj gönderen AraşTIRmaCI » 06 Ağu 2011, 16:15

DEĞERLİ ARKADAŞLAR...

BU SİTENİN KURULUŞ AMACI BİLGİ VE PAYLAŞIMDIR...
ÖYLE Kİ SİZLERDE KONUYA HAKİM KİŞİLERDEN YARDIM İSTEMEKTESİNİZ..SİZE USTALARIMIZ BİLGİ VE TECRÜBEYE SAHİP OLDUĞU KONULARDA ELİNDEN GELDİKLERİNCE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞMAKTADIRLAR....
ŞU VAR Kİ; SİZİN İSTEMİŞ OLDUĞUNUZ YARDIMLAR NETİCESİNDE, SİZLERE KAH ZAMAN NOKTA ATIŞI VERİLDİĞİ HALDE, SİZLER ARAŞTIRMALARINIZIN VE BULGULARINIZIN NETİCESİNİ ÜSTÜ ÖRTÜLÜ OLARAK DAHİ BİZLERLE PAYLAŞMIYORSUNUZ..
VE AYRICA, YAZMIŞ OLDUĞUNUZ KONUNUN ARKASINDA DURUP YAZILANLARI YA TAKİP ETMİYOR YADA ARAŞTIRIP EMEK HARCAYIP DOLU YADA BOŞ ÇIKTI GİBİLERİNDEN NETİCEYİ BİZLERLE PAYLAŞMAKTAN ÇEKİNİYORSUNUZ... :uzgn

HER ŞEYDEN ÖNCE EMEĞE SAYGI OLMALI DİYE DÜŞÜNÜYORUM..HADİ BUNU DA BIRAKIN, BİLGİ VE TECRÜBENİN IŞIĞINDA SİZLER İÇİN AKIL ÜRETEN VE TÜKETEN KİŞİLERİN SABRINA VE EMEĞİNE SAYGI DİYORUM....

HER NE OLURSA OLSUN BİR USTAMIZ SİZLERE NOKTA ATIŞI VERDİ DİYELİM VE SİZLER ORADA GEREKLİ ÇALIŞMALARI YAPTINIZ..YİNE Mİ BİRŞEY ÇIKMADI...!!

BİZLERLE PAYLAŞINIZ DEĞERLİ ARKADAŞLAR ...

SİZLERDEN RİCAM BU ŞEKİLDEDİR...

UMARIM BENİ ANLAR VE EMEĞE HAK ETTİĞİ SAYGIYI VERİRSİNİZ...

SAYGILARIMLA
..........THE LAST EXPLORERS............

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

Kullanıcı avatarı
CJ2609

Re: YARDIM İSTEYEN ARKADAŞLAR OKUSUNLAR LÜTFEN..!!!!!

Okunmamış mesaj gönderen CJ2609 » 06 Ağu 2011, 23:46

s.a.
wayyyyy abime bak...
değerli ustam sezonun yoğunluğundan ötürü görüşemedik uzun süre...
şimdide aksilik tlf şarjı bitti...bu aralar ben müsait durumdayım seninde müsait zamanında görüşelim buluşalım ustam...zaten bunalım takılıyorum... :(
hundai ustamızı da aramızda görmeyi isteriz...ramazan ayı olduğu için fırsatınız olur mu bilmiyorum...konuya gelince bi nebze yardımım dokunduysa arkadaşlara ne mutlu bana fakat bir teşekkür bile edilmedi :) buda benim sitemim... ;) şunuda belirtmek isterim forumdaki ustalarımız bilgi sahibi abilerimiz ve arkadaşlarımızında sürdürmekte olduğu bi hayat aile ve işi var...fırsat bulduklarında zaten foruma katılarak ellerinden gel yardımı yapıyorlar bunun üstüne bu sitede usta yok mu yorum yapıcak kimse yok mu vs demek bana göre çok yanlış bir davranış...düşünceli ve saygılı olmak en doğrusu...

kolay gelsin...
saygılar...
xxxcjxxx

Kullanıcı avatarı
AraşTIRmaCI

Okunmamış mesaj gönderen AraşTIRmaCI » 06 Ağu 2011, 23:55

CJ2609 yazdı:s.a.
wayyyyy abime bak...
değerli ustam sezonun yoğunluğundan ötürü görüşemedik uzun süre...
şimdide aksilik tlf şarjı bitti...bu aralar ben müsait durumdayım seninde müsait zamanında görüşelim buluşalım ustam...zaten bunalım takılıyorum... :(
hundai ustamızı da aramızda görmeyi isteriz...ramazan ayı olduğu için fırsatınız olur mu bilmiyorum...konuya gelince bi nebze yardımım dokunduysa arkadaşlara ne mutlu bana fakat bir teşekkür bile edilmedi :) buda benim sitemim... ;) şunuda belirtmek isterim forumdaki ustalarımız bilgi sahibi abilerimiz ve arkadaşlarımızında sürdürmekte olduğu bi hayat aile ve işi var...fırsat bulduklarında zaten foruma katılarak ellerinden gel yardımı yapıyorlar bunun üstüne bu sitede usta yok mu yorum yapıcak kimse yok mu vs demek bana göre çok yanlış bir davranış...düşünceli ve saygılı olmak en doğrusu...

kolay gelsin...
saygılar...
xxxcjxxx

KESİNLİKLE KATILIYORUM KARDEŞİM..AMA BENİMKİSİ SİTEM DEĞİL ÜSTADIM SADECE YARDIM İSTEYEN ARKADAŞLARA EN ÇOK UYARI BABINDAYDI..

BİR ŞEYİ ÇOK İSTİYORSAN ZORLUKLARINA DAYANMAYI GEREKİRSE SEVMEDİĞİN OLAYLARA KATLANMALISIN DİYEBİLİRİM..İNŞALLAH YALNIŞ ANLAŞILMAM....

HUNDAİ USTAMA GELİNCE: BEN SORUMLULUK SAHİBİ VE DOĞRULUKTAN YANA OLDUĞUMU HER DAİM DİLE GETİRMİŞİMDİR...USTAM BANA BİR SÖZ VERMİŞTİ AMA SÖZÜNÜ TUTAMADI..BELKİ İŞLERİ YOĞUNDU :uzgn O YÜZDEN BANA YARDIMCI OLAMADI..OYSA BEN ONA BOŞ LAFLARA KARNIM TOK DEDİM, KIZMIŞTIM..ANLADIM Kİ O BANA BENDEN DAHA FAZLA KIZDI...

AMA ŞİMDİLERDE PEK ORTALARDA GÖRÜNMÜYOR NEDENSE...HANİ BİR ARAYA GELİCEKTİK ÜSTADIM NERELERDE KALDINIZ...
NE ZAMAN İSTERSENİZ BAŞIM ÜSTÜNDE YERİNİZ VARDIR BİLESİNİZ..HEPİNİZİ SEVGİ VE SAYGIYLA SELAMLIYORUM..

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

Kullanıcı avatarı
CJ2609

Okunmamış mesaj gönderen CJ2609 » 07 Ağu 2011, 00:17

eyvallah ustam çok saol...
yarın seni arıycam abi uygun bi günde buluşalım...
zaten buna benzer bi konuya joviyanus ustam değinmişti...aciliyet konusunda başlıklardan duyduğu rahatsızlığı dile getirmişti...acil çok acil vs gibi konu başlıklarına öncelik tanındığını düşünen arkadaşlarımız olabilir...her konu başlığı gözden geçiriliyor yorum yapılmıyorsa o süreç içinde bilgisi olmayan arkadaşların yanıltmaktan kaçınarak yorum yapmamalarından kaynaklanıyor ki en dürüst davranış budur...konu hakkında bilgisi olan abilerimiz ve arkadaşlarımız bilgisi ve tecrübesi eşliğinde yorumunu yapıyor...değerlendirmek konu sahibi arkadaşımıza kalmış...

hundai ustam kızmamıştır araştırmacı hocam...kendisi eminim yoğundur iş güç...
yada Allah bilir bu yaştan sonra hangi dağı taşı kaldırıyordur :)
serhat dayım hundaı ustama nisbet dağ,taş,dere,tepe demeden arazilere meydan okuyor...mustang hocamıda seneye huzur evine yerleştiricem takma dişlerini ve bastonunu arasın dursun... ;)

kolay gelsin...
saygılar...
xxxcjxxx

Kullanıcı avatarı
SEYRANİ
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SEYRANİ » 07 Ağu 2011, 01:36

eyvallah kardeşim eline sağlık müsaden ile facebkta sitemizin sayfasındada paylaştım bu yazıyı
HER LAFA BİR CEVAP VERİRİZ MUTLAKA DA
ÖNCE ADAMA BAKARIZ ADAMMII DİYE SONRA DA LAFA BAKARIZ

Kullanıcı avatarı
AraşTIRmaCI

Okunmamış mesaj gönderen AraşTIRmaCI » 07 Ağu 2011, 15:31

SEYRANİ yazdı:eyvallah kardeşim eline sağlık müsaden ile facebkta sitemizin sayfasındada paylaştım bu yazıyı

EYVALLAH USTAM..NASIL UYGUN GÖRDÜYSEN VE DOĞRU OLAN NEYSE ONU YAPMAK VAZİFEMİZDİR..

SAYGILARIMLA

Okan

Okunmamış mesaj gönderen Okan » 08 Ağu 2011, 10:37

Sonuna kadar destekçinim abi,çok doluyum bu aralar konu güncelleşsin istedim arada'da güncelleşmeye devam edilse iyi olur diyorum
OrTAmıN bİtTİği YeRDe BiZ BaşlARIz TarZImıZ içİN ÖlüR ŞekLİmİZ İçiN YaŞArıZ..

hasan02

Okunmamış mesaj gönderen hasan02 » 25 Eki 2011, 00:29

emege saygı hak olandır.
neticede fikir alışverişi de çokşeydir.
fikir danışmış olmak güzel şeydir, fikir vermiş olmak buyukluktur çok şeydır.
saygı duyarım. bir harf ögretene hürmettarım.
konu actım daha cevap alamadım ama emınım yazılır sabırla beklıyecem.
saygılarımla

“DUYURULAR” sayfasına dön