As Dedektör'den Aldığınız Dedektörler Kaçak mı ?

Bu Bölümde Forumun İşleyişi ve Benzeri Konularda Duyurular Yapılacaktır,.. Örneğin Video, Fotoğraf Nasıl Eklenir, Bir Başlıktan Nasıl Sürekli Haber Alırsınız v.s. Konularını Takip Edeceğiniz Bir Forum Olacaktır...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

As Dedektör'den Aldığınız Dedektörler Kaçak mı ?

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 15 Ara 2011, 02:52

Son Zamanlarda Dedektörleriniz Faturalı mı ? Kaçak mı ? Nasıl Bu Kadar Ucuza Satabiliyor sunuz ? Garantili mi ? Orjinal mi ? Çin Malı mı ? Gibi Sorular Alıyoruz Müşterilerimizden.. Hemen Cevaplayayım...

Tüm Ürünlerimiz Orjinaldir, İstediğiniz Ürünümüzün Seri Numarasını Üreticisine Resimleyip Gönderebilirsiniz.. Orjinalliğini Üreticisi Onaylayacaktır..As Dedektör Asla Sahte Ürün Satmaz..

Ürünlerimiz Kaçak Değildir. Tüm Ürünlerimizin Vergisi Ödenmiştir ve Müşterilerimize Faturaları Kesilip Teslim Edilmektedir.Tüm Ürünlerimiz Üretici ve Distribütörleri Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Ayrıca As Dedektör'ün 2 Yıl Boyunca Konforlu Garantisi Altındadır. Yani Garanti Kapsamında ki Herhangi Bir Sorunda Ürünleriniz Adresinizden Ücretsiz Kargoyla Alınır ve Tekrar Adresinize Teslim Edilir..

As Dedektör Gerçek Derinlik Bilgilerini Anlatmaktan Taviz Vermedi, Vermeyecek İnşAllah..Vlf Tek Para Dedektörü İçin 1.5 Metreye İnermi Diyen Onlarca Müşteri Adayına Hayır İnmez Diyerek Dedektör Satmamıştır.. As Dedektör'ün Birinci Amacı Doğru Derinlik Bilgilerini Anlatmak, İkinci Amacı Satabileceği En Uygun Fiyata Dedektör Satışı Yaparak Piyasaya Rekabet Getirmektir..

Satın Almak İstediğiniz Cihaz Türkiye'de Pahalıysa Biz Daha Uygun Fiyata Getirelim..! As Dedektör'den Fiyat Almadan Dedektör Almayın..

Gerçek Derinlik Bilgileri

Türkiye'nin En Uygun Dedektör Fiyatları

İrtibat Msn : asdedektor@ h o t m a i l . c o m

Telefon : 0 5 3 2 666 41 44 - 0224 223 94 00

Kavaklı Mh. Kâzım Baykal Cd. No: 14 Kat: 4 D: 56

Osmangazi - Bursa (Heykel - Çakır Hamamı Mevkii)

http://www.asdedektor.com

Resim
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
tarıkziyad
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Re: As Dedektör'den Aldığınız Dedektörler Kaçak mı ?

Okunmamış mesaj gönderen tarıkziyad » 16 Ara 2011, 00:14

DAHA NERDESİN USTAM MEYVE VEREN AGACI TAŞLARLAR TABİKİ ÇOK KİMSENİN OYUNUNU BOZDUNUZ BENCE BU KADARCIK KÖTÜ SÖZ NORMAL YA DAHA BAŞKA ŞEYLER SÖYLENSEYDİ BUNADA ŞÜKRETMEK GEREK
Bir gemileri yakanı sevdim birde gemileri karada yüzdüreni

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 16 Ara 2011, 11:38

Böyle bir başarıyıda sahiplenenler oldu ve olmaya devam edecektir. onlara verilecek cevap şudur madem başarı sizin sizde as dedektör gibi uygun fiyata dedektör satanları destekleyinde görelim. başarılarının devamını dilerim.
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 16 Ara 2011, 14:09

Bu dönemde As Dedektör ve Benzeri uygun fiyatlara ve gerçek derinlik bilgileriyle cihaz satanları karalayanlar, 20-30 yıldır definecinin kanını emen, 300-500 dolara aldığı cihazı 5-10 bin tl arası fiyatlara satan, 1 metrelik cihazlarına 2-3-6-8-12 metre gibi derinlikler vaat eden firmalara dolaylı yoldan, bilinçli yada bilinçsiz olarak destek vermektedirler.. As Dedektör batsında diğerleri kaça satarsa satsın gibisinden düşünürseniz o savunduğunuz definecilere dedektör firmaları tekrar yüksek fiyatlara dedektör satacaklardır. Dedektör piyasalarında ki düşüşün tek nedeni ne sadece As Dedektör, ne de dedektörlerin işe yaramadığını söyleyen define siteleridir.. Dedektör fiyatlarındaki düşüşün en büyük nedeni internetin yaygınlaşması ve insanların bu ürünlerin avrupa, amerika fiyatlarını görebilmeleridir... As Dedektör olarak, nakliye ve vergi oranları eklendikten sonra çok düşük kâr oranlarıyla dedektör satışı yapıyoruz. Nakliye deyip geçmeyin, 1 dedektör kolisinin içine 50 adet cep telefonu kolisi sığabilir, yani ciddi kargo ücretleri ekleniyor dedektör maliyetlerine.. Neyse işin özü As Dedektör gibi firmalar oldukça dedektör fiyatları artmayacak, hatta daha da ucuzlayacaktır, definecileri zerre kadar düşünen herkes As Dedektör ve benzeri firmaları desteklemelidir, desteklemiyorsa da engel olmaya çalışmamalıdır, işin birde Allah katı var sonuçta, saygılar..
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 28 Ara 2011, 01:09

Aşağıdaki linkten dedektör anketimize facebook üzerinden katılırsanız sevinirim.. Bu anketi düzenlemedeki amacımız 120 cmyi geçmediği arazide bir çok defa kanıtlanmış VLF dedektörlerin markalarını definecilerin gözüne aşina etmektir. Çünkü hala 2-3-4-5-6-7-8-10-12 metre gibi yalan derinlik vaatleriyle satmaya devam ediyor satıcılar..

Link : http://www.facebook.com/questions/267340179988585/

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

tevfik

Okunmamış mesaj gönderen tevfik » 14 Mar 2012, 00:04

MustanG yazdı:Son Zamanlarda Dedektörleriniz Faturalı mı ? Kaçak mı ? Nasıl Bu Kadar Ucuza Satabiliyor sunuz ? Garantili mi ? Orjinal mi ? Çin Malı mı ? Gibi Sorular Alıyoruz Müşterilerimizden.. Hemen Cevaplayayım...

Tüm Ürünlerimiz Orjinaldir, İstediğiniz Ürünümüzün Seri Numarasını Üreticisine Resimleyip Gönderebilirsiniz.. Orjinalliğini Üreticisi Onaylayacaktır..As Dedektör Asla Sahte Ürün Satmaz..

Ürünlerimiz Kaçak Değildir. Tüm Ürünlerimizin Vergisi Ödenmiştir ve Müşterilerimize Faturaları Kesilip Teslim Edilmektedir.Tüm Ürünlerimiz Üretici ve Distribütörleri Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Ayrıca As Dedektör'ün 2 Yıl Boyunca Konforlu Garantisi Altındadır. Yani Garanti Kapsamında ki Herhangi Bir Sorunda Ürünleriniz Adresinizden Ücretsiz Kargoyla Alınır ve Tekrar Adresinize Teslim Edilir..

As Dedektör Gerçek Derinlik Bilgilerini Anlatmaktan Taviz Vermedi, Vermeyecek İnşAllah..Vlf Tek Para Dedektörü İçin 1.5 Metreye İnermi Diyen Onlarca Müşteri Adayına Hayır İnmez Diyerek Dedektör Satmamıştır.. As Dedektör'ün Birinci Amacı Doğru Derinlik Bilgilerini Anlatmak, İkinci Amacı Satabileceği En Uygun Fiyata Dedektör Satışı Yaparak Piyasaya Rekabet Getirmektir..

Satın Almak İstediğiniz Cihaz Türkiye'de Pahalıysa Biz Daha Uygun Fiyata Getirelim..! As Dedektör'den Fiyat Almadan Dedektör Almayın..

Gerçek Derinlik Bilgileri

Türkiye'nin En Uygun Dedektör Fiyatları

İrtibat Msn : asdedektor@ h o t m a i l . c o m

Telefon : 0 5 3 2 666 41 44 - 0224 223 94 00

Kavaklı Mh. Kâzım Baykal Cd. No: 14 Kat: 4 D: 56

Osmangazi - Bursa (Heykel - Çakır Hamamı Mevkii)

http://www.asdedektor.com

Resim
:kazi: Allah Razı Olsun MustanG Ustam Vermiş Olduğunuz Bilgiler İçinde Teşekkür Ederim Saygılar. :kazi:

tartaros

Okunmamış mesaj gönderen tartaros » 20 Kas 2015, 17:43

bırakalım şimdi kaçakmı değil mi :) o kadar aradık insan bi dönüş yapar.daha ne diyeyim sana ben mustang.. :twisted:

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 23 Kas 2015, 02:38

Abi bazen kimlerin aradığı bilgisi bana ulaşmıyor, 0 5 3 2 6 6 6 4 1 4 4 nolu telefona whatsapptan beklerim her zaman herkesi :) Define işaretleri harici konular lütfen..

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

“DUYURULAR” sayfasına dön