YILLARCA DOLANDIRILDIK SIMDI KANMAYALIM

Bu Bölümde Forumun İşleyişi ve Benzeri Konularda Duyurular Yapılacaktır,.. Örneğin Video, Fotoğraf Nasıl Eklenir, Bir Başlıktan Nasıl Sürekli Haber Alırsınız v.s. Konularını Takip Edeceğiniz Bir Forum Olacaktır...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

ilkerF

YILLARCA DOLANDIRILDIK SIMDI KANMAYALIM

Okunmamış mesaj gönderen ilkerF » 27 Ağu 2012, 21:59

SEVGILI ARKADASLARIM YASIM 32 BEN 10 YASINDAYKEN YANI COCUKKEN SAGDAN SOLDAN BAKIR KAPLO TOPLAR HURDACIYA SATARDIK VE BU KAPLOLARIN ICERISINDE BEYAZ BAKIRDIYE ADLANDIRILAN BIR KAPLO VARDI DISI KALVANIZ GIBI ICI BAKIR GIBI VE BU KAPLOYU BIZDEN DAHADA UCUZA ALIRLARDI VE BUGUN BILIYORMUSUNUZ O KAPLONUN MADENI NE IMIS PALATYUM YANI KARCININ KARCISINA SATSAN 5KG 10.000$ BUGUNKU PYASA DEGERI BEN BELKIDE 20 KG SATMISIM SIMDIYE KADAR SIMDI SORACAKSINIZ BANA YA OKADAR BAHALI KAPLO NE ARAR VAKTI ZAMANINDA SOVYETLER BIRLIGI DONEMINDE RUSYANIN ELINDE PALATYUM FAZLASI VARMISMIS VE BUNU KAPLO YAPIMINDA KULLANMIS ISTE O DONEMLER TURKIYEDE TELEFON HATLARINI CEKMEK ICIN SIYAH KABUKLI IKILI VEYA UCLU YASSI KAPLOLARDAN HATIRLAYANIMIZ OLACAKTIR MILYONLARCA METRE SATIN ALMISIZ NORMAL BAKIR FIYATINDA BOYLECE OLKEMIZE GIRMIS AMA YILLARCA AMARIKA BU HURDALARI TOPLATTI BIZDEN ALDI VE BUGUN ISTANBUL KAPALI CARSIDA GUMUS REZERVI VAR GUMUS PATLAMASI VAR NEDENINI SORUNUZ NEDIYECEKLER YURT DISINDAN GELEN BIR ARABA TANPONUNDA GUMUS KULLANILMIS INANMAYACAKSINIZ AMA GIDIN KAPALI CARSIDA TANISINIZ VARSA ARASTIRIN

Kullanıcı avatarı
ferdx45
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Re: YILLARCA DOLANDIRILDIK SIMDI KANMAYALIM

Okunmamış mesaj gönderen ferdx45 » 28 Ağu 2012, 20:04

ilginç bir durum ee yıllrdır yemeye alıştığımız için hayret ya hiç şaşrmadım :uzgn
.doğrudur ilker dostum...
RASTGELSİN............

vol_i

Okunmamış mesaj gönderen vol_i » 28 Ağu 2012, 20:18

kardes o dedıgın kablodan bende baya var camasır ıpı olarak kullanıyorum lazımsa satayım :D

ilkerF

Okunmamış mesaj gönderen ilkerF » 28 Ağu 2012, 22:56

ben almiyorum sadece degerini anlatmak icin anlattim ankarada bir firma aliyor ayristirip amarikaya satiyor eski telefon elektronik kartlar filan

Kullanıcı avatarı
CJ2609

Okunmamış mesaj gönderen CJ2609 » 29 Ağu 2012, 14:26

bilmedigimiz daha neler var...
kimbilir daha neler cikicak ortaya...
paylasim icin tesekkurler...
eline saglik...

kolay gelsin...
saygilar...
xxxcjxxx

“DUYURULAR” sayfasına dön