DEĞERLİ ÜYELER BİR GÖZ ATINIZ

Bu Bölümde Forumun İşleyişi ve Benzeri Konularda Duyurular Yapılacaktır,.. Örneğin Video, Fotoğraf Nasıl Eklenir, Bir Başlıktan Nasıl Sürekli Haber Alırsınız v.s. Konularını Takip Edeceğiniz Bir Forum Olacaktır...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

DEĞERLİ ÜYELER BİR GÖZ ATINIZ

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 05 Tem 2009, 00:01

Sevgili arkadaşlar malumunuz bir çok işaretli resim sitemize eklenmekte ve herkes kendi bilgisince eklenen konulara resimlere bakarak bir yorum getirmeye çalışmaktalar benim sizlerden ricam şudur. Özellikle bazı arkadaşlarımız kısa bir süre içerisinde farklı farklı yerlerden farklı işaretler eklemekteler bakınız. Başarıya ulaşmak için yapmamız gereken şu bir konu açtınız, Ve yorum yapıldı yapılan yorumları değerlendirin bölgeye gidin o bölgeden olumlu veya olumsuz sonuç almadan bir başka başlık bir başka konu açmayınki çalışmalar adım adım takip edilebilsin bir ekip işi çıksın ortaya ve bir başarı sergilemiş olalım bizler yaptığımız yorumlarla başarı sağlayamayız. Başarı sizin sonuca gitmeniz ile olacaktır mesle bazı kardeşler msn ekleyip resim göstermek yorum almak istiyorlar bunlar gayet normaldir normal şeylerdir. Ama o arkadaş bir değil en az 10 bölgeden resim üstüne resim gönderiyor durum böyle olunca siz olsanız ne yapabilirsiniz kafa karışıyor ve sağlıklı hiç bir yorum yapılamıyor bir anlamda emek boşa gitmiş oluyor bu konuda siz üyelerin gerekli hassasiyeti göstermenizi temenni ediyorum.

Yanlış anlaşılmasın kimseye yorum yapmak zor gelmiyor veya msn den olsun siteden olsun yorum yapmak ta zor değil amacım bu şekilde çalışılmasında sonuca gidileceğini anlatmaya çalışmaktır teşekkür ederim..
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

Okan

Re: DEĞERLİ ÜYELER BİR GÖZ ATINIZ

Okunmamış mesaj gönderen Okan » 05 Tem 2009, 00:08

Konuya değindiğiniz için teşekkürler umarım arkadaşlar arfiyen uygularlar
OrTAmıN bİtTİği YeRDe BiZ BaşlARIz TarZImıZ içİN ÖlüR ŞekLİmİZ İçiN YaŞArıZ..

mustafa2611
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen mustafa2611 » 13 Tem 2009, 10:19

SERHAT USTAM SANA KATILIYORUM SONUÇ NE YAPILAN YORUMLARIN SONUCUNDA BAŞARILI OLUNDUMU HERKEZ BUNU MERAK EDİYOR
SeRHaT21 yazdı:Sevgili arkadaşlar malumunuz bir çok işaretli resim sitemize eklenmekte ve herkes kendi bilgisince eklenen konulara resimlere bakarak bir yorum getirmeye çalışmaktalar benim sizlerden ricam şudur. Özellikle bazı arkadaşlarımız kısa bir süre içerisinde farklı farklı yerlerden farklı işaretler eklemekteler bakınız. Başarıya ulaşmak için yapmamız gereken şu bir konu açtınız, Ve yorum yapıldı yapılan yorumları değerlendirin bölgeye gidin o bölgeden olumlu veya olumsuz sonuç almadan bir başka başlık bir başka konu açmayınki çalışmalar adım adım takip edilebilsin bir ekip işi çıksın ortaya ve bir başarı sergilemiş olalım bizler yaptığımız yorumlarla başarı sağlayamayız. Başarı sizin sonuca gitmeniz ile olacaktır mesle bazı kardeşler msn ekleyip resim göstermek yorum almak istiyorlar bunlar gayet normaldir normal şeylerdir. Ama o arkadaş bir değil en az 10 bölgeden resim üstüne resim gönderiyor durum böyle olunca siz olsanız ne yapabilirsiniz kafa karışıyor ve sağlıklı hiç bir yorum yapılamıyor bir anlamda emek boşa gitmiş oluyor bu konuda siz üyelerin gerekli hassasiyeti göstermenizi temenni ediyorum.

Tanlış anlaşılmasın kimseye yorum yapmak zor gelmiyor veya msn den olsun siteden olsun yorum yapmak ta zor değil amacım bu şekilde çalışılmasında sonuca gidileceğini anlatmaya çalışmaktır teşekkür ederim..

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 13 Tem 2009, 21:41

Mustafa abi elbette yapılan yorumların bir sonucu oluyor bazılarına şahit olduk hatta bir çok kişi aldığı güzel yorumlar sonucunda başarı sağladı başaran kişi gelip bu yorumu dikkate aldık bu şekilde devame derek sonuca ulaştık demiyor çoğu kez msn adreslerimize gönderilen mailler oluyor Allah razı olsun sayenizde ulaştık diyenler oldu. Ama sitede paylaşsa o kişi sonuca ulaşması için izlediği yolu emin olun bundan değil ben en usta kişi dahi birşeyler öğrenecektir
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

Kullanıcı avatarı
SEYRANİ
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SEYRANİ » 13 Tem 2009, 23:12

çok güzel bir konuya degenmişsin agzına saglık
HER LAFA BİR CEVAP VERİRİZ MUTLAKA DA
ÖNCE ADAMA BAKARIZ ADAMMII DİYE SONRA DA LAFA BAKARIZ

ANGARALI

Okunmamış mesaj gönderen ANGARALI » 15 Tem 2009, 21:07

SAOL USTAM BİZ SENİN KIYMETİNİ BİLİYORUZ.Allah SENİ DEFİNEM ORG DEN EKSİK ETMESİN SAYGILAR
ANKARADA 1500 İLE 2000 YILLIK HUN İZLERİ BULUNDU

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

“DUYURULAR” sayfasına dön