UYDUDAN DEFİNE YERİ

Bu Forumda Arazide Çektiğimiz ve Çözemediğimiz Define İşaretlerini Yayınlayarak Üye ve Yönetici Arkadaşların Görüşlerine Sunabilirsiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
kralveben

UYDUDAN DEFİNE YERİ

Okunmamış mesaj gönderen kralveben » 14 May 2018, 15:47

HERKESE SELAMLAR... UYDUDAN YER TESPİT ETTİRMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR VARSA BANA MESAJ ATABİLİR. BU KONU HAKKINDA HERYERDE BİLİNÇLİ BİLİNÇSİZ YORUMLAR YAZILAR VAR,ÖNCELİKLE SİZ SORMADAN BEN SÖYLEYİM EVET KESİNLİKLE YER BULUNABILIYOR UYDUDAN BUNU KENDIM TEST ETTIM ONAYLADIM EN SON SİSTEM MALA İLE BİLE TEYİTİNİ ALDIM NE VERDIYSE HEPSI BIR BIR CIKTI ORTAYA MALA VS DIGER CIHAZLAR UYDUNUN VERDIGI YERDE İŞLERİNİ COK GÜZEL ŞEKİLDE YAPTILAR ... CİDDİ OLAN ARKADAŞLAR BİZDE BİRŞEYLER YAPALIM ARTIK DİYENLER EN ÖNEMLISI CALIŞMAYI GERCEKTEN YAPABILECEK ARKADASLAR MESAJ ATABILIR NOT: KAZMA KÜREKLE OLACAK BİR İŞ DEĞİL VERİLEN NOKTAYA YASAL KAZI İZNİ ALIP YAPMANIZ TAVSİYEDİR.

YERİ GÖSTER GEL ORTAK OLALIM VS DEYİP SACMA SAPAN TEKLİFLERDE BULUNMAYIN ÖNEMLE RİCA EDİYORUM ...HERKES GERCEK ANLAMDA BULUNDUGU BÖLGEDE BİRŞEYLERE ULAŞŞIN ARTIK AMACIM BU YILLARDIR HEP BİRLİKTE SÖMÜRÜLDÜK ARTIK DUR DİYELİM ...

BAKİ SELAMLAR

Allah A EMANET

BAKİ SELAMLAR

KRALVEBEN !!!
http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Resim

.

ÇıRaK
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Re: UYDUDAN DEFİNE YERİ

Okunmamış mesaj gönderen ÇıRaK » 19 Eki 2018, 13:32

Hocam uydudan yer tesbitiyle alakali birseyler duymustum arastirmaya hic zamanim olmadi siteye bir sure giremedim guncellemeden kaynakli sanirim. Konum olarakmi yaziyoruz yoksa adres yetiyormu? ornegin, arastirmak istedigim yerde tlfndaki konumummu atmam gerekiyor yoksa mahalle sokak veya koy vs ismi yetiyormu

ÇıRaK
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Re: UYDUDAN DEFİNE YERİ

Okunmamış mesaj gönderen ÇıRaK » 19 Eki 2018, 13:32

Hocam uydudan yer tesbitiyle alakali birseyler duymustum arastirmaya hic zamanim olmadi siteye bir sure giremedim guncellemeden kaynakli sanirim. Konum olarakmi yaziyoruz yoksa adres yetiyormu? ornegin, arastirmak istedigim yerde tlfndaki konumummu atmam gerekiyor yoksa mahalle sokak veya koy vs ismi yetiyormu

“FOTOĞRAFLI DEFİNE İŞARETLERİ ve YORUMLAR” sayfasına dön