oturan deve ...

Bu Forumda Arazide Çektiğimiz ve Çözemediğimiz Define İşaretlerini Yayınlayarak Üye ve Yönetici Arkadaşların Görüşlerine Sunabilirsiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

gold

oturan deve ...

Okunmamış mesaj gönderen gold » 05 Eyl 2010, 05:17

Resim

Put

Re: oturan deve ...

Okunmamış mesaj gönderen Put » 01 Eki 2010, 19:10

slm arkadaş tam olarak bilgi veremiyecem ama anladığım kadarı ile orada bir dere olması lazım varsa eğer dere yakınlarına dikkat et derim.bol şanslar
.

gökmen gök

Okunmamış mesaj gönderen gökmen gök » 06 Eki 2010, 12:58

Put yazdı:slm arkadaş tam olarak bilgi veremiyecem ama anladığım kadarı ile orada bir dere olması lazım varsa eğer dere yakınlarına dikkat et derim.bol şanslar
.
put kardeşim sen madem bu işten anlıyorsun aslanı niye çözmüyor sun.ayrıca tam bilgi mermiyimde diye yazmışsın toprarağın altındaki mal orda durdugu sürede kimseye faydası yoktur saygılar.

Kullanıcı avatarı
TigraN

Okunmamış mesaj gönderen TigraN » 06 Eki 2010, 14:32

evet deve işareti bu işarete baktığım da en mantıklı cevap devenin pozizyonu itibariyle mal işaretin olduğu kayanın altında olsa gerek bol şans kardeşim
EN KALİTELİ DEDEKTÖR İNSAN BEYNİDİR

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

Kullanıcı avatarı
CJ2609

Okunmamış mesaj gönderen CJ2609 » 12 Eki 2010, 20:17

slm...
baktığı yönde yıkıntı var mı?
bu bir kale veya bir yerleşim kalıntısı da olabilir...şöyle diyelim bulunduğu noktaya yakın bir mevkide...
tigran ustama ek olarak baktığı yönde kayalık bölge yer alıyor mu? eğer ki var ise fotolmanı öneririm...daha sonrasında tekrar yorumlayalım arkadaşım...

kolay gelsin...
herkeze saygılar...
xxxcjxxx

Put

Okunmamış mesaj gönderen Put » 18 Eki 2010, 18:52

arkadaşım benim işaretlerden emin değilim bölgede 4.5 işaret zinciri var ama oturan deve malını yakınına boşaltmış mola veriyor anlamına gelir mola yerinde çeşme han dere gibi yerler aranır benim tanıdığım dere yakınından malı aldı ondan yazıyorum istesem paylaşmayabilirdim ama birileri sebeplensin kimin olması benim için önemli değil ben zaten hobi olarak yapıyorum ama ufak tefek faydasınıda görüyorum.

“FOTOĞRAFLI DEFİNE İŞARETLERİ ve YORUMLAR” sayfasına dön