Yuvarklak taş üzerindeki delik ve 3 tane murç izi !!!

Bu Forumda Arazide Çektiğimiz ve Çözemediğimiz Define İşaretlerini Yayınlayarak Üye ve Yönetici Arkadaşların Görüşlerine Sunabilirsiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

eyupbaba

Yuvarklak taş üzerindeki delik ve 3 tane murç izi !!!

Okunmamış mesaj gönderen eyupbaba » 18 Eyl 2012, 14:06

Arkadaşlar bulduğum bu taşın olduğu bölge bolca taşlarla dolu ve mezarlık bir bölge . Taşın ortasındaki oyuğun solunda bulunan bir tane murç izi var en belirgin olan bu , diğeri solunda bırazda daha az belirgin ve sonuncu murç izi oyuğun üzerinde ve en az belirgin olanda bu. Üstadlarım sizin o değerli yorumlarınızı bekliyorum. SAYGILARIMLA :pls

eyupbaba

Re: Yuvarklak taş üzerindeki delik ve 3 tane murç izi !!!

Okunmamış mesaj gönderen eyupbaba » 18 Eyl 2012, 17:19

Beyler Yorum Yaparmısınız Lütfen !!!!

loveathing

Okunmamış mesaj gönderen loveathing » 18 Eyl 2012, 19:37

abi bence bu fotoya bakarak yorum iyi bir yorum yapacak olan kişi çok profosyonel biri olacaktır herhalde.ben yeni başladım anlamıyorum ama ne kadarda anlamasam tek fotoyla kolay kolay yorum olmaz die düşünüyorum. tek deilde daha detaylı olsa daha iyi olur bence... saygılarımla

Kullanıcı avatarı
GiryaN

Okunmamış mesaj gönderen GiryaN » 19 Eyl 2012, 19:57

Niye hazır yorum bekliyosunuz ? sitede bir sürü örnek var araştırmak yerine yorum yapın yorum yapın diye diretiyorsunuz arastırın biraz yorumla birşey öğrenemezsin araştırmakla öğrenirsin. http://definem.org/forum/viewtopic.php?f=6&t=5890 http://definem.org/forum/viewforum.php?f=6
İnsan tabiattan uzaklaştıkça kalbi katılaşır.

eyupbaba

Okunmamış mesaj gönderen eyupbaba » 28 Eyl 2012, 10:27

TAMAM BUNDAN SONRA ELIMDEKI RESIMLERI YAYINLAMAM VE DIGER YAYINLANAN RESIMLERE BAKARAK OLAYI ÇÖZMEYE ÇALIŞIRIM.... BAKALIM BU SİTEYE NASIL YANSIYACAK !!!! HERKES BOYLE YAPSA NE OLUR SONUCU HİÇ DÜŞÜNDÜNMÜ BUNU BİRDE YÖNETİCİ SIFATIYLA SOYLUYORSUN İLGİNÇ !!!!

ŞEFİMO--BAFRALI

Okunmamış mesaj gönderen ŞEFİMO--BAFRALI » 28 Eyl 2012, 22:39

.........S.Aleyküm.....eyüpbaba güzel isminiz var...sabırlı olun giryan arkadaşımz tepkisinde haklı bence sadece siz değil yeni üye olan insanımızın çoğu ve bende araştırmadan siteyi konuları okumadan heyecandan üye oldum ....anladımki bu konular okadar kolay basit değil..binlerce yıl binlerce insan ...krallar...devletler...dinler..inaçlar....savaşlar...yağmalar......anadolumuzda çağlar...medeniyetler....hala gün yüzüne çıkmamış gerçekler var.......bilinmeyen yıldardır ..bi güç...bi servet..bi hazineler..bi kayıp tarihler aranıyor anadolumuzda .... eyüpbaba anladımki emek vermeden öğrenmeden olmayacak tehlikeleri var riskler var ....zehirleri ..gazları...tuzakları var.....yalanları var...bu define mezar peşinde çok insanımız hayatından oldu hapislere düşdü arkadaşından oldu dostundan oldu akrabasıyla düşman oldu köylüsüyle kötü oldu ....gazete ve tv.ler bu olyların hepsi insanımıza yansımıyor....binlerce kişide bu işin sahtesini yalanını meslek haline getirmiş hangisini yazayım size..... ben şahsıma yaşadım...gördüm.... eyüpbaba gerçekden tek resim varsa...sizde bu konuyu öğrenmek istiyorsanız buyrun paylaşalım...sitemizde resimleme ..araştırma...sağolsunlar emekleri geçen herkese teşekkür ederiz....kendime konu açacakdım yazınızı ve tavrınızı okudum...sitenin üyesi olduğumdan kendimce bişiler yazim paylaşim istedim İnşAllah yanlış anlamazsın.....benimde bu işarete bi cevabım olcak....tabi önce siz paylaşır...resimler ..anlatırsanız....saygılar.....sevgiler.....

desperr

Okunmamış mesaj gönderen desperr » 05 Eki 2012, 22:30

aynısı bizim burda vardı küçükken o delikte misket oynardım 2 sene evvel adamın biri geldi altından malı çıkardı. yani taşı bi kaldır bakalım ne olii.

“FOTOĞRAFLI DEFİNE İŞARETLERİ ve YORUMLAR” sayfasına dön