Çok ilginç işaretler,Yardım gerekli.

Bu Forumda Arazide Çektiğimiz ve Çözemediğimiz Define İşaretlerini Yayınlayarak Üye ve Yönetici Arkadaşların Görüşlerine Sunabilirsiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

energy

Çok ilginç işaretler,Yardım gerekli.

Okunmamış mesaj gönderen energy » 08 Eki 2012, 22:13

Arkadaşlar herkese mrb,
resimde gördüğünüz figürler eski bir evin odalarından birinin duvarına çizilmiş, eve girip gerçek resim çekemedik hala uğraşıyoruz fakat figürler aynen bu resimdeki gibi, bir fikri olan varmı ????? yardımlarınızı bekliyoruz. acilll.!!!!!!!!!
Resim

Kullanıcı avatarı
SEYRANİ
YÖNETİM
YÖNETİM

Re: Çok ilginç işaretler,Yardım gerekli.

Okunmamış mesaj gönderen SEYRANİ » 08 Eki 2012, 22:32

EVİN BİLİNEN ODALARI DIŞINDA BİR ODA OLABİLİR., BU ODAYA YEMİN YADA AND İÇİLEREK BİR TAKIM MALZEMELER KONMUŞ OLABİLİR, ODANIN BİRİNİN DUVARI KIRILARAK YADA BİR KUYUDAN GİZLİ ODAYA GEÇİŞ OLABİLİR.. OLABİLİRLİ KONUŞTUM BİRİLERİ KALKIPTA FALAN FİLAN YAPILIYOR DEMSEN SONRA
HER LAFA BİR CEVAP VERİRİZ MUTLAKA DA
ÖNCE ADAMA BAKARIZ ADAMMII DİYE SONRA DA LAFA BAKARIZ

energy

Okunmamış mesaj gönderen energy » 09 Eki 2012, 19:49

Teşekkür ederim, bende ilk kez bu şekilde işaretler bütünü ile karşılaştım, ustalara sormak istedim, biliyorum daha detaylı resim gerekli en yakın zamanda çevre ev ve bu işaretrleri resimleyip siteye eklicem.

energy

Okunmamış mesaj gönderen energy » 21 Eki 2012, 19:28

İyi günler
işte gerçek resimler sonunda çekebildim, lütfen anlayan arkadaşlardan yardım bekliyorum, eğer yardım eden arkadaşın fikirleri yorumları doğrultusunda bir sonuca ulaşırsak ta gereken yapılacak ve yourum yapan arkadaşa hakettiği verilecektir.

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim