yardım lütfen ne yapıyım ben?

Bu Forumda Arazide Çektiğimiz ve Çözemediğimiz Define İşaretlerini Yayınlayarak Üye ve Yönetici Arkadaşların Görüşlerine Sunabilirsiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

konyalidefineci

yardım lütfen ne yapıyım ben?

Okunmamış mesaj gönderen konyalidefineci » 20 Eki 2013, 10:39

Arkadaşar Öncelikle geçmiş kurban bayramınızı kutlar tüm islam alemine göz yaşı olmayan kurban bayramalrına ulaşmayı temenni ederim.
Değerli arkadaşlarım uzun süredir bir konu üzerinde çalışmaktayım ve bu sebeple de forum a da giriş yapamadım.Kısaca hikayemni anlatayım bir mekan bulduk mezarlık hiç bir dedektör sinyal vermiyor işin kötüsü kendi koyduğumuz toprak üzerindeki ve toprak altındaki altın metal hiç bir metalş e sinyal vermiyor.Aynı metalleri 10-15 metre öteye koyup dedektörü denediğimizde sıkıntı yok sinyal veriyor.Bir kaç hoca ya danıştık ikiside aynı şeyleri söylüyor kesinlikle orada emanet var ama sakın bensiz gitmeyin!!! :):) Sormak istediğim Elhamdülillah Müslümanım inancımda var bu konulara fakat butarz bir olayla karsılasan varmıdırolasılık nedir.Özelden mesaj atana daha detaylı bilgi ve resim paylaşabilirim.Biz zaten burayı kazacağız ama sizce nasıl bir yol izleyelim ayrıca bu mezarların tam altına doğru da tünel olduğunu biliyoruz.Girişi mezarların ayak uçraının yaklaşık 3-5 metre önünde fakat tüneli kapattık.Yani konu uzun ama ilk cevabını almak istediğim konu dedektör niye orada kilitleniyor?Bu tarz bir olayla karşılaşan oldumu?Ne yapmalı veya nasıl bir yol izlemeli?Bu arada dedektör hollanda yapımı galiba ve iki dedektörde aynı hataları verdi kilitlendi ötmedi sürekli saçma sapan sinyaller verdi vb. şimdiden teşekkürler. :pls

Kullanıcı avatarı
CJ2609

Re: yardım lütfen ne yapıyım ben?

Okunmamış mesaj gönderen CJ2609 » 20 Eki 2013, 23:29

slm...
definecilere ikiye bolen en buyuk konu...
kimileri der ki: gozle gorulemiyen varliklar sahipleniyor buyu tilsim vs...
diger kesim daha bilimsel yaklasip; manyetik alan veya cevredeki baska bir madenden kaynaklandigi ve hatta makineye suc yukleyenler dahi oluryor...
simdi bu soylenenlerin hepsini toplayip harmanlarsak ortaya nasil bir dusunce cikiyor?
acaba cikiyor :)
inansan da inanmasan da kafandaki soru isaretinin golgesindeki acaba adamin omrunu yiyor...
benim fikrim bundan yana...
acaba :)
sen calismana besmele ile basla bakalim sonuc ne olucak acaba? ;)

kolay gelsin...
xxxcjxxx

deadkiss48

Okunmamış mesaj gönderen deadkiss48 » 21 Eki 2013, 12:43

kardesım ınanma boyle seylere sen bıldıgın neyse onu yap..ayrıca foto yukle bır gormekte fayada var.saglıklı yorum yapmak acısınsan..

Kullanıcı avatarı
Battalgazi4444

Okunmamış mesaj gönderen Battalgazi4444 » 21 Eki 2013, 13:30

Selamlar.. Kardeşim hocalık iş değil bunlar.
lakin benim de sorularım olacak. Mezarı niye kazıyorsunuz veya neye dayanarak kazıyorsunuz ? ne mezarı ?
Biraz detayla ki bende datay cevap vereyim..
Kolay Gelsin.
Hayrih i Ve Şerrih i Minellahi Teala.
' İyi de Kötü de Allah'dan Gelir '.

'Lütfen Kaçak Kazıdan Uzak Duralım.
İşaretleri Tahrip Etmeyelim
. Nasipten, Kısmetten Ötesi Yalandır'.

“FOTOĞRAFLI DEFİNE İŞARETLERİ ve YORUMLAR” sayfasına dön