ÇOK ACİL YARDIM BEKLİYORUM ÜSTADLAR....

Bu Forumda Kaya Mezarlar Fotoğraflarıyla Birlikte Ele Alınacaktır. Ülkemizdeki Kaya Mezarlarının Şekilleri, Hangi Döneme Ait Oldukları, Hangi İşaretlerle Gizlendikleri Değerli Usta Üyelerimizin Katılımıyla Ele Alınacaktır.

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

SoNHaKaN
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Re: ÇOK ACİL YARDIM BEKLİYORUM ÜSTADLAR....

Okunmamış mesaj gönderen SoNHaKaN » 23 Ağu 2011, 12:53

Kendisi de şaşırdı :komik

Strabon

Okunmamış mesaj gönderen Strabon » 23 Ağu 2011, 21:21

yer oldukça güzel. Nekropol alanı belli. ancak öyle kelle koltuk aramakla biraz zor bulunur.Açılmış olan mezarı örnek alıp, arazinin eğimi, kayanın yapısı, yönü, kayanın şekli değerlendirilip ve bölge çok iyi gözlemlenip araştırılmalıydı. Mutlaka bölgeye alıcı gözüyle bakılmalı.Geçtiğiniz yerlere basarak değil, bakarak geçiniz. Ayrıntıyı yakalayabilirsiniz.....

Kullanıcı avatarı
AraşTIRmaCI

Okunmamış mesaj gönderen AraşTIRmaCI » 23 Ağu 2011, 21:36

Strabon yazdı:yer oldukça güzel. Nekropol alanı belli. ancak öyle kelle koltuk aramakla biraz zor bulunur.Açılmış olan mezarı örnek alıp, arazinin eğimi, kayanın yapısı, yönü, kayanın şekli değerlendirilip ve bölge çok iyi gözlemlenip araştırılmalıydı. Mutlaka bölgeye alıcı gözüyle bakılmalı.Geçtiğiniz yerlere basarak değil, bakarak geçiniz. Ayrıntıyı yakalayabilirsiniz.....

BRAVOOOO....İŞTE BUNU SÖYLEMEYE ÇALIŞIYORUZ DEĞERLİ KARDEŞİM..SENİN İÇİN ÇABALIYOR HERKES..AMA SEN NERELERE KAYBOLDUN ODA AYRI BİR DÜŞÜNCE..

SAYGILARIMLA....
..........THE LAST EXPLORERS............

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

raşit

Okunmamış mesaj gönderen raşit » 05 Eyl 2011, 17:32

bence acılan odanın duvarlarında oyma veya işaret baskamezarı yönverir yoksa yoktur saygılar

“KAYA MEZARLAR” sayfasına dön