ACİL YARDIM USTALAR

Defineci Arkadaşlarımızın Elinde Görsel Açıdan Güzel Tarihi Fotoğraflar Var, Yorum Beklemediğiniz İlginç, Tarihi veya Doğa Fotoğraflarını Bu Forumda Paylaşabilirsiniz.

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

NAMI DEYER

ACİL YARDIM USTALAR

Okunmamış mesaj gönderen NAMI DEYER » 02 Eki 2011, 18:38

Resim
BU AYAK İZİ DOGA YAPISIMI DEYİLSE İŞARETMİDİR AYININ AYAK İZİNE BENZİYOR TAM ÇÖZEMEDİM BİRDE 3 TANE CEKMECE YAPMIŞ KAYAYA BENİM TAHMİNİM MEZAR OLA BİLİRMİ DEYİLSE MEZAR NEYE İŞARETTİ . YORUM YAPARSANIZ SEVİNİRİM BU AYININ AYAK İZİ DOGA YAPISIMI .BEN ARAŞTIRDIM ETRAFINI COK GEZDİM TAM ÇÖZEMEDİM ACİL YARDIM. ;)
mezar cıkıyor ve boşluk var giriş olabilirmi girişdeyilse parası varmıdır

Kullanıcı avatarı
yvzsvk
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Re: ACİL YARDIM USTALAR

Okunmamış mesaj gönderen yvzsvk » 02 Eki 2011, 19:11

daha detaylı resim gönder.gönderdiğin resim açılmıyor..

NAMI DEYER

Okunmamış mesaj gönderen NAMI DEYER » 02 Eki 2011, 19:33

:) BUAYAK AYININ İZİNE BENZİYOR YANLIZ DOGA YAPISIMI DEYİLSE NEYE İŞARETTİR BİRDE 3 KAYAYA CEKMECEYAPMIŞ MEZAR OLA BİLİRMİ . ;) COK İNCELEMEYAPTIM GEZDİM VE TAM ÇÖZEMEDİM BİRYORUM YAPARSANIZ SEVİNİRİM ;)

NAMI DEYER

Okunmamış mesaj gönderen NAMI DEYER » 02 Eki 2011, 19:38

Resim

Kullanıcı avatarı
ferdx45
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen ferdx45 » 04 Eki 2011, 21:45

doğal gözükmüyor.bizide anlarsan madur gör.çünkü resim fotolama kalitesi ve yönlerine göre olası yerleri daha iyi çözümleme yapıp size yardımı olmaya çalışıyoruz.bu tek fotolama ile olamaz.ama doğal değil.detaylı resimler ve yönleri ile tekrar yayınla...
İnşAllah gönlüne olur,bizde vesile olabilirsek ne mutlu
rastgelsin
RASTGELSİN............

NAMI DEYER

Re: YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

Okunmamış mesaj gönderen NAMI DEYER » 05 Eki 2011, 18:31

Resim
;) :tsk ;) DEYERLİ HOCALARIM GİTTİYİM YERDE COK ARAŞTIRMAYAPTIM VE NİYE BU AYININ AYAK İZİNDE OLABİLİR BÜYÜK İHTİMAL PAŞKA İŞARET YOK ETRAFI KAYALIK YANLIŞ PARASI AYAKTA OLA BİLİRMİ DEYİL HANGİ İSTİKAMETTEDİR ZORMU KOLAYMI . ;) BU AYAGIN BİRAZ AŞAGSINDA KAYA 3 TANE CEKMECE YAPMIŞ APTIGI YERDE MEZAR OLABİLİRMİ . ;) BİRDE BAŞ BİRYEREGİTTİM CALIŞTIGIMYERDE MEZAR KIRINTILARI CIKIYOR VE BOŞLUK VAR BURDA PARASI VARMIDIR BİRDAHA CAŞALIŞMAYAPMADIM BIRAKTIM ÖYLE DURUYOR :) DEYERLİ HOCALARIM :tsk DEDERİM VE YORUMLARINIZI BEKLERİM.

Kullanıcı avatarı
yvzsvk
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen yvzsvk » 05 Eki 2011, 18:36

NAMI DEYER yazdı: Resim
;) :tsk ;) DEYERLİ HOCALARIM GİTTİYİM YERDE COK ARAŞTIRMAYAPTIM VE NİYE BU AYININ AYAK İZİNDE OLABİLİR BÜYÜK İHTİMAL PAŞKA İŞARET YOK ETRAFI KAYALIK YANLIŞ PARASI AYAKTA OLA BİLİRMİ DEYİL HANGİ İSTİKAMETTEDİR ZORMU KOLAYMI . ;) BU AYAGIN BİRAZ AŞAGSINDA KAYA 3 TANE CEKMECE YAPMIŞ APTIGI YERDE MEZAR OLABİLİRMİ . ;) BİRDE BAŞ BİRYEREGİTTİM CALIŞTIGIMYERDE MEZAR KIRINTILARI CIKIYOR VE BOŞLUK VAR BURDA PARASI VARMIDIR BİRDAHA CAŞALIŞMAYAPMADIM BIRAKTIM ÖYLE DURUYOR :) DEYERLİ HOCALARIM :tsk DEDERİM VE YORUMLARINIZI BEKLERİM.
kurduğun cümlelerin içinde saydım tam beş tane soru var.5 tane..ama bi tane resim var..hani bir laf var ne kadar köfte okadar ekmek,seninkide ona benzedi..bir tane resme bu kadar yorum..saygılar...

NAMI DEYER

Okunmamış mesaj gönderen NAMI DEYER » 05 Eki 2011, 18:51

DEYERLİ HOCAM BU AYININ AYAK İZİNDE OLURMU PARASI YAPTIGI YAGA KOYMUŞ OLABİLİRMİ PAŞKA ŞARET YOK NE İLERSİNDE NE GERİSİNDE BUNA DETEYLI VE MANTIKLI YOR BEKLİYORUM BUDA SON UMUDUM . :) SAYGILARILA.

“YORUMSUZ FOTOĞRAFLARINIZ” sayfasına dön