ÖNEMLİ DUYURU TÜM ÜYELERE

Bu Forum Definecilik Harici Konulardada, Siyasi Konulara Girmeden, Saygı ve Sevgi Çerçevesinde Konular Açabileceğiniz Bölümdür...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

ÖNEMLİ DUYURU TÜM ÜYELERE

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 01 Eyl 2011, 23:17

size netten ulaşıp, eser alıyoruz, eser satıyoruz v.s. gibi söyleyenlere itibar etmeyin, ederseniz yasal açıdan sıkıntıya düşebilirsiniz. Her zaman müzelere götürün, başka yollara başvurmayın

son zamanlarda özellikle sitemizin özel mesaj panelininde bulunmasından dolayı üyelere ulaşıp eser alıyoruz veya satmak istiyoruz tarzında mesajlar göndererek üyelerimizi yanlış şekilde yönlendiren kötü niyetli insanların dolaştığının farkına vardım bulduğunuz eserin gideceği adres bellidir müzelerimiz varken kaçakçılara eser teslim edilmez onlar bizim ülkemizin mirasıdır yurt dışına çıkıp tarih düşmanımız olan kişilerin ellerine geçeceğine kesinlikle öyle bir yol denemenizi tavsip ve tavsiye etmiyorum

selametle..
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

yakari1907
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Re: ÖNEMLİ DUYURU TÜM ÜYELERE

Okunmamış mesaj gönderen yakari1907 » 05 Eyl 2011, 15:47

atsınlar bana mesaj buluşalım ama yeke yek adam gibi. elimde dededen kalma 60 cm boyunda gürgen ağcından bi haydar var.manevi değeri büyük alıcı olurlarsa ücretsiz alıcakları yere kadar getiririm.

Kullanıcı avatarı
ferdx45
DefinemORG'cu
DefinemORG'cu

Okunmamış mesaj gönderen ferdx45 » 23 Eyl 2011, 00:16

yakari1907 yazdı:atsınlar bana mesaj buluşalım ama yeke yek adam gibi. elimde dededen kalma 60 cm boyunda gürgen ağcından bi haydar var.manevi değeri büyük alıcı olurlarsa ücretsiz alıcakları yere kadar getiririm.
BAK CEVAP DİYE BUNA DERİM...UCAZA GİTTİ DEME VER GİTSİN...... :tsk
RASTGELSİN............

ferik

Okunmamış mesaj gönderen ferik » 26 Kas 2011, 14:10

teşekkurler usta bu topraklarda bulunan kültür varlıklarımızı korumalıyız bu bızım gorevımız ama bazı arkadaşlar okuduğum kadarıyla camılere gırp oguzelım işlenmış çinileri sokup uç kuruş almak için tahrıp yapıyor bırde mezarların başlarında bulunan yatıra ayıt mezar taşını koparıp resmını çekıyor sıteye koyüyor bu kıma ayıt burda para varmı bunlara ne demelı sız sıte yonecısı olarak butıp resım koyanlara bır uyarı yapmanızı rıca edıyorum.teşekkur ederım. :komik

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 26 Kas 2011, 14:24

imalı konuşmayın lütfen varsa bildiğiniz buyur anlatın yoksada öyle çamur atmış gibi durumnlara düşmeyin. sizi uyarmıştım Allah a emanet olun...
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

alicegün

Okunmamış mesaj gönderen alicegün » 09 Ara 2011, 19:45

arkadaslar lutfen benım profıldekı resımlere bı sonuc vermenız dılegıylen allaha emanet olun

JOVİYANUS
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen JOVİYANUS » 10 Ara 2011, 23:45

SERHAT USTA AGIZINA SAGLIK DA BİZ BUNU HER DAİM DİLE GETRYORUZ KAÇAK ESER ALIM SATIMI YAPMAYINIZ SİT ALANLARI BASTA OLMAK ÜZERE KAÇAK KAZIM YAPMAYINIZ VE HATTA EMARELERİ TARUMAR ETMEYİNİZ GİBİ BİR ÇOK KEZ UYARI YAPMSTIK,ESERLERİN SENİNDE DEDĞİN GİBİ EN GÜZEL ALIM SATIM YAPAILCAGI YER MÜZELERDİR.AMA BOSUNA YORMA AGZINA HERKESİN AKLI VAR FİKRİ VAR.BİZ DAHA NE DİYELİM....BİR GÜN BASLARI BİR SEKİLDE DERDE DUSER EN İİ İHTİMALLE ELİNDEN MAL KAPTIRRLAR MALA DEĞİLDE EN YAKINI YAPTI DİE CEFA ÇEKERLER BELKİ OZMAN NEDEN DEFALARCA UYARI YAPILDIGI ANLASILIR.SEYTANIN VERECEGİ FİTNEYE NE SİZ MRUZ KALIN NEDE MADUR KALIN DİYORUM....
izinsiz kazım yapmaktan,işaretleri tarumar etmekten kaçınalım.

Kullanıcı avatarı
SEYRANİ
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SEYRANİ » 11 Ara 2011, 01:21

bizde hep diyoruzda işte millet akıllanmıyorki daha geçen gün bizim facede bizm grupta birini dolandırmışlar, inş millet biraz daha mantıklı hareket eder bundan sonra
HER LAFA BİR CEVAP VERİRİZ MUTLAKA DA
ÖNCE ADAMA BAKARIZ ADAMMII DİYE SONRA DA LAFA BAKARIZ

tevfik

Okunmamış mesaj gönderen tevfik » 04 May 2012, 22:32

ferik yazdı:teşekkurler usta bu topraklarda bulunan kültür varlıklarımızı korumalıyız bu bızım gorevımız ama bazı arkadaşlar okuduğum kadarıyla camılere gırp oguzelım işlenmış çinileri sokup uç kuruş almak için tahrıp yapıyor bırde mezarların başlarında bulunan yatıra ayıt mezar taşını koparıp resmını çekıyor sıteye koyüyor bu kıma ayıt burda para varmı bunlara ne demelı sız sıte yonecısı olarak butıp resım koyanlara bır uyarı yapmanızı rıca edıyorum.teşekkur ederım. :komik
:kazi: Vallahi Bende Ferik Ustama Ktılıyorum Saygılar. :kazi:

“SERBEST KÜRSÜ” sayfasına dön