Naci Baba

Bu Forum Definecilik Harici Konulardada, Siyasi Konulara Girmeden, Saygı ve Sevgi Çerçevesinde Konular Açabileceğiniz Bölümdür...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

tekirdağlı

Naci Baba

Okunmamış mesaj gönderen tekirdağlı » 15 May 2012, 22:37

Herkes bilmelidir. Naci Baba'ye üye oldum.Çubuk sistemiyle ilgili seviyeli saygılı bişiler yazdım.Kendimde alan tarama kullandığım için bildikleri söyledim,iddia ettim.bilgisinden faydalanmak istedim ve çubuk sistemini eleştirdim.O mu ne yaptı.O cevap verdi ben cevap verdim.O cevap verdi ben cevap verdim.Sonra mı ne oldu??? Üyelikten sildi.sildiği yetmiyormuş gibi,dialoglarımız diğerleri tarafından okunup millet uyanmasın bişiler sormasın diye,tüm forumda konuşulanları da sildi.Herkes bunu böyle bilsin.Kimin ne ile nasıl bir ticaret peşine düştüğünü de iyi bellesin...

kurtaran

Re: Naci Baba

Okunmamış mesaj gönderen kurtaran » 16 May 2012, 15:53

abi bu işler cubukla filan olmaz.naci baba hayal aleminde yüzüyor veya işine öyle gelip para kazanıyor.o cubuklar daha ne işler yapıyor hayret edersiniz tabii kendi söylemi şöyleki kamyoncularda o cubuklardan almaya başlamış kamyoncu cubukları tutup soruyormuş 4 km veya 5 km rede trafik polisi varmı eğer trafik yolu kesti ise cubuk belli ediyormuş.tabi gel zaman git zaman bu işe trafikcilerde uyanmış onlarda bu cubuklardan almış bu sefer trafikciler soruyormuş 2 km rede eksiği olan kamyon geliyormu diye eksiği var ise cubuk belli ediyormuş trafite kamyonu beklemeye başlıyormuş.birde bunu doktorlar kullanmaya başlamış cubuklar gök taşlarını cektiği icin doktorda hastaya tutup böbreğe bak bakalım böbrekte taş varmı diye soruyormuş var ise amiliyete alıyorlarmış hastayı ya bu cubuklar daha ne işler yapıyormuş neler

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 16 May 2012, 19:26

tekirdağlı yazdı:Herkes bilmelidir. Naci Baba'ye üye oldum.Çubuk sistemiyle ilgili seviyeli saygılı bişiler yazdım.Kendimde alan tarama kullandığım için bildikleri söyledim,iddia ettim.bilgisinden faydalanmak istedim ve çubuk sistemini eleştirdim.O mu ne yaptı.O cevap verdi ben cevap verdim.O cevap verdi ben cevap verdim.Sonra mı ne oldu??? Üyelikten sildi.sildiği yetmiyormuş gibi,dialoglarımız diğerleri tarafından okunup millet uyanmasın bişiler sormasın diye,tüm forumda konuşulanları da sildi.Herkes bunu böyle bilsin.Kimin ne ile nasıl bir ticaret peşine düştüğünü de iyi bellesin...

Değerli kardeşim bizim naci beyle bir alakamız yok neden böylesi tepkinizi bizim sitemizde paylaşma gereği duydunuz? burada huzur bozucu bir ortama müsade edilmez kaldıki ben şahsen kendisini tanımam etmem ne iyiliğine ne kötülüğüne konuşmamız yersizdir. onunla daha evvel ticaret yapanlar vardı tepkinizi gidip oralarda paylaşırsanız daha mantıklı olur diye düşünüyorum
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

tekirdağlı

Okunmamış mesaj gönderen tekirdağlı » 17 May 2012, 01:56

Üyelikten silmeseydi ve efendice bilgi atışmasına devam etseydi,bende gelipte burada tepkimi dile getirmezdim.Bakın kurtaran ne kadar güzel örneklerle ifade etmiş,Neyi nasıl buluyor diye..Yazık günah değilmi yoktan yere 250 tl alıyor milletten.Neymiş,insan kaybolsun,al çubukları eline insanı sor onu blsun! Allah'ım yok böyle bişi.Bilsin kardeşim herkes bilsin..Yaptığına güvenen kişi,üyesini silmez,forum sayfalarını kaldırmaz.Ne tek bir küfür ne tek bir hakaret..Ayıp hemde çok ayıp.Aynen bir de şöyle bir hikayesi var.Babası askeriyede diş doktoruymuş.Kıdemli yüzbaşıymış.Sonra istifa etmiş.Arabistanda yaklaşık 50 yıl yaşamış.Daha sonrada memleketine dönmüş.60 lı yaşlardada vefat etmiş.Ya kardeşim,kıdemli yüzbaşı olmak için kaç yaşına gelmen lazım? söyle bir yaş! üstüne 50 sene ekle arabistanda yaşamış.Eeee? 60 lı yaşlarda vefat etmiş.Nasıl yani 10 yaşında yüzbaşımıydı ya..! İnsanları ahmak yerine kimse koymasın.Bilgi paylaşalım.Birbirimize aktaralım.Bilmediklerimizi öğrenelim.Öğretelim.Beyin fırtınası yapalım.Bunları yaparken de lütfen aramızdan elenmesi gerekenleri,çıkartılması gerekenleri çıkartalım.Bilsin insanlar.Hayal peşinde koşmasınlar.Her ağzı laf yapana kanmasın...

Kullanıcı avatarı
SeRHaT21
YÖNETİM
YÖNETİM

Okunmamış mesaj gönderen SeRHaT21 » 17 May 2012, 09:30

tekirdağlı yazdı:Üyelikten silmeseydi ve efendice bilgi atışmasına devam etseydi,bende gelipte burada tepkimi dile getirmezdim.Bakın kurtaran ne kadar güzel örneklerle ifade etmiş,Neyi nasıl buluyor diye..Yazık günah değilmi yoktan yere 250 tl alıyor milletten.Neymiş,insan kaybolsun,al çubukları eline insanı sor onu blsun! Allah'ım yok böyle bişi.Bilsin kardeşim herkes bilsin..Yaptığına güvenen kişi,üyesini silmez,forum sayfalarını kaldırmaz.Ne tek bir küfür ne tek bir hakaret..Ayıp hemde çok ayıp.Aynen bir de şöyle bir hikayesi var.Babası askeriyede diş doktoruymuş.Kıdemli yüzbaşıymış.Sonra istifa etmiş.Arabistanda yaklaşık 50 yıl yaşamış.Daha sonrada memleketine dönmüş.60 lı yaşlardada vefat etmiş.Ya kardeşim,kıdemli yüzbaşı olmak için kaç yaşına gelmen lazım? söyle bir yaş! üstüne 50 sene ekle arabistanda yaşamış.Eeee? 60 lı yaşlarda vefat etmiş.Nasıl yani 10 yaşında yüzbaşımıydı ya..! İnsanları ahmak yerine kimse koymasın.Bilgi paylaşalım.Birbirimize aktaralım.Bilmediklerimizi öğrenelim.Öğretelim.Beyin fırtınası yapalım.Bunları yaparken de lütfen aramızdan elenmesi gerekenleri,çıkartılması gerekenleri çıkartalım.Bilsin insanlar.Hayal peşinde koşmasınlar.Her ağzı laf yapana kanmasın...

değerli kardeşim bizim aramızda öyle birisi yok zaten rahat olun evet bildiklerimiz paylaşıyoruz bilmediklerimizi öğreniyoruz. boşverin kimin babası neyse neymiş biz işimize bakalım iyi paylaşımlar dilerim
Sitemizde Tarihi eser alım satımı yapılmamaktadır... Eser resimleri yayınlanmamaktadır...
Bulduğunuz emareleri bağlı olduğunuz Müze müdürlüklerine teslim ediniz.. Tarihi eser kaçakçılarından uzak durunuz kesinlikle internet ortamında sizleri suça teşvik edenlerden uzak durunuz.

sarpsabanci

Okunmamış mesaj gönderen sarpsabanci » 22 Ağu 2012, 21:54

Tekirdağlı toprağım merhaba naci babaya çok sözler etmişsin sen yazık etmişsin naci babanın yaşına hürmet etmen gerekti sonuçta adam bu işe yıllarını vermiş insan sen daha kundaktayken naci baba bu işlerin en derinlerini vede nasıl yapa bilirim diye düşünmüş yazıkki senin yaptığın bu olay rencidi edici bir olaydır yazık etmişsin bu sözlerinle ....olabilir istediğini yapabilir forumdan sile bilir istenmedik olaylar içindir sen inanmayıp forumdan çıka bilirsin başka yerlere bugibi forumlara yaza bilirsin bu durumu insanların inanıp inanmaması olayıdır.. bana göre NACİ BABA bu işin üstat vede piridir TÜRKİYEDE gelmiş geçmiş bir zaattır bu gibi insanları bizim el üstünde tutmamız gerek bu böyle olması gerek inanıp inanmamak sana kalmış SEN UNUTMAKİ TÜRKİYEDEKİ SÖMÜRÜCÜLERİ YILLARDIR İNSANLARDAN CEBİNDEKİ PARAYI NASIL ALALIMDA BU MAKİNAYI SATALIM VE O SÖMÜRÜCÜLER HALA İŞ BAŞINDALAR OYÜZDENDİRKİ BIRAK BÜYÜK ÜSTATLAR BU ÜLKEDE VAR OLSUNLAR OLSUNLARKİ BİZDE VAR OLALIM TOPRAĞIMM YAZAN VE SÖYLEYEN İLİOS........................ TEKİRDAĞLI İLİOS .................................................................

Kilitli

“SERBEST KÜRSÜ” sayfasına dön