Çok değerli antik bizans ve roma sikkeleri

Bu Bölümde Diğer Eski Eşya Kategorilerine Uymayan Eski Eşyalara Ait Bilgi ve Fotoğrafları Paylaşabilirsiniz

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

quardian

Çok değerli antik bizans ve roma sikkeleri

Okunmamış mesaj gönderen quardian » 10 Şub 2011, 13:25

Arkadaşlar nette değerli antika paraları araştırırken yüzlerce antik roma bizans sikkesinin fotolarını ve fiyatlarını gösteren bir siye buldum. ve hepsini bilgisayarıma kaydettim. İçlerinde öyle değerli sikkeler varki 120000 $ degerlerinde.
Merak eden arkadaşlar burdan indirebilirler.

Kullanıcı avatarı
MustanG
YÖNETİM
YÖNETİM
İletişim:

Re: Çok değerli antik bizans ve roma sikkeleri

Okunmamış mesaj gönderen MustanG » 10 Şub 2011, 17:43

Eklediğin linkleri silmek zorunda kaldım, kusura bakma kardeş. Güzel bir site ancak ana sayfalarındaki eski obje, eski paralarınız ve koleksiyonlarınız alınır diye ilanları vardı. Türkiye'de antik eserleri almak için ilan verebilecek herhangi bir kurum yok, bazı müzayede firmaları var antikaları alan, onlar bile antik eserleri almadıklarını belirtiyorlar. İnternetteki ilanları arayıp elindeki 1-2 eski para yüzünden mahkemelik olan bir kaç arkadaşım olmuştu, aynı şey başkalarının başına gelmesin diye linkleri sildim. Ama paylaşımlarınıza devam etmenizi diliyorum, cünkü forumlar paylaşım için vardır.
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

Sen hakka tevekkül kıl
Tefviz et rahatı bul
Sabreyle ve râzı ol
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

quardian

Re: Çok değerli antik bizans ve roma sikkeleri

Okunmamış mesaj gönderen quardian » 10 Şub 2011, 20:36

MustanG yazdı:Eklediğin linkleri silmek zorunda kaldım, kusura bakma kardeş. Güzel bir site ancak ana sayfalarındaki eski obje, eski paralarınız ve koleksiyonlarınız alınır diye ilanları vardı. Türkiye'de antik eserleri almak için ilan verebilecek herhangi bir kurum yok, bazı müzayede firmaları var antikaları alan, onlar bile antik eserleri almadıklarını belirtiyorlar. İnternetteki ilanları arayıp elindeki 1-2 eski para yüzünden mahkemelik olan bir kaç arkadaşım olmuştu, aynı şey başkalarının başına gelmesin diye linkleri sildim. Ama paylaşımlarınıza devam etmenizi diliyorum, cünkü forumlar paylaşım için vardır.
Canın sağolsun hocam sildiysen vardır bir bildiğin.

“Diğer Antika Eşyalar” sayfasına dön