Bu Kitabin Amaci Nedir

Heyula Ustamızın Katkılarıyla Kurduğumuz Bu Bölümün Amacı Elinizdeki Osmanlıca, Arapça ve Farsça Dillerinde Yazılmış Eski Belgelerinizdeki veya Araziideki Yazıları Ücretsiz Olarak Türkçe'ye Çevirmektir..

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

crow

Bu Kitabin Amaci Nedir

Okunmamış mesaj gönderen crow » 12 May 2011, 01:09

Elimde El Yazili Arapca Bi Kitap Var Ve Bi Sayfasinin Resmini Cekip Sizlere Gostermek İstiyorum Ne Yazdigini Acikcasi Merak Ediyorum Yardimci Olursaniz Sevinirim

Resim

heyula

Re: Bu Kitabin Amaci Nedir

Okunmamış mesaj gönderen heyula » 16 May 2011, 14:36

kardeş bu bi tılsım kitabı bir kızı istediğinde vermediklerinde ne yapacağın bi kızı aşık etmek için ne yapman gerektiğini ve bi kadının çocuğu olmadığında ne yaparsa çocuğu olacağını ve kayıp olan eşyayı bulmanın yollarını yazıyo..ama bu sayfadan bahsediyorum oradaki şekilde yine bunlarla alakalı tılsım usullerinden biri.kitsbın maddi ve manevi bi değeri yok..bence elinizden çıkarın çünkü islamda bu tılsımları yapmak günahtır ve bunları bilerek yapanların küfre girme tehlikesi vardır..selam ve dua ile

crow

Okunmamış mesaj gönderen crow » 25 May 2011, 00:50

anladım hocam cok tsk ederim cati arasindan cikti ve merak ettim icinde nelerin yazdigini ne ise yaradigini maddi birsey beklemek degilde sadece merak konusu oldugu icin paylasmak ve neler oldugunu anlamak istedim icinde tekrardan cok tsk ederim saygilarimla...

Kullanıcı avatarı
tarıkziyad
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Okunmamış mesaj gönderen tarıkziyad » 25 May 2011, 10:12

:tsk heyula ustam
Bir gemileri yakanı sevdim birde gemileri karada yüzdüreni

heyula

Okunmamış mesaj gönderen heyula » 26 May 2011, 01:23

hepinize ben teşekkür ederim arkadaşlar..selam ve dua ile..

ilkerF

Okunmamış mesaj gönderen ilkerF » 21 Ara 2011, 20:54

bir kitapciya git gizli ilimler adinda birkitap vardir o kitabin sayfalarini cevir orada ayni resme raslarsin hem turk ceside yazar velakin seninki el yazmasi dikkatini cekerim sakin satayim filan deme bence sen gotur bir caminin bahcesine kom allaha sigin

heyula

Okunmamış mesaj gönderen heyula » 03 Oca 2012, 21:41

kuran değilki satınca günah olsun..hem satsa bile para etmez..ne istersen onu yap yakmakta bi çözüm sayılır..yada kimsenin bunun içindekkileri uygulamayacağına eminsen koy kütüphanene dursun..bişe olmaz ..selametle..

“Osmanlıca, Arapça ve Farsça Ücretsiz Çeviri Forumu” sayfasına dön