Acil satılık Tesero TEJON 850 TL

İkinci El Metal Dedektörler Forumunda Satılan Metal Dedektörler Bu Foruma Taşınacaktır, Bu Forumda Gördüğünüz Dedektör İlanlarına Lütfen Teklif Vermeyiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

Kullanıcı avatarı
HaYaLGezGiNi
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Acil satılık Tesero TEJON 850 TL

Okunmamış mesaj gönderen HaYaLGezGiNi » 17 Eki 2010, 20:50

Arkadaşlar makinamdan çok memnunum fakat paraya sıkıştığım için ACİL satmak zorunda kaldım başka bi yerden ihtiyacımı giderebilseydim satmazdım
Cihazı 2006 yılında yurt dışından aldım Faturası mevcuttur fakat yurt dışı faturasıdır 1000 euro olarak kesilmiştir. Orjinal Amerikandır
4 yıllık kulanımdan ötürü yıpranmalar mevcutur bunlar ise başlık korumasının yan kısmı biraz kırılmış durumda üstündeki gıri korumanın yan kısmı bide pil kapaklarından biri koptuğu için bantla yapıştırıldı bunun haricinde bi sıkıntısı yoktur Hiç tamir görmedi Sorunsuz çalışmakatadır her fonksyonu sorunsuzdur tektek yapacaklar için hızından dolayı ideal bir makinadır ayrımı ve derinliği tatmin edicidir
Cihaz ptt ile adreste ödemeli gönderilir fiyatı 850 tl dir Fakat elektronik ürün olduğu için iadesi kabul edilmez
Benim tercihim alacak olan kişinin gelip deneyerek elden teslim almasıdır elden teslim alacak olanlara fiyat 800 tl dir herkesin içi rahat etsin diye yol parası bırakıyorum
Cihazıma fiyat garantisi veririm ikinci elde daha ucuzunun olduğunu sanmıyorum
Alacak olan kişi hayrını görür İnşAllah ben gayet memnundum whits dfx le birlikte girerdik tarlaya o 1 tane çıkarana kadar 8 tane toplardım utanır giderdi adam hızı muazzam bide noktalaması çok iyi alanı genişletmediği için çabuk ayıklıyosun tabi birazda tecrübe işi herşeyin hayırlısı alan hayrını görsün
Msn: fahreneith@hot.....com sadece mail atıp niyetinizi yazın ona göre detaylı konuşalım
NE ANLATIRSIN RENKLERİ İNCE İNCE KÖRE
KONUŞ İNSANLARA AKILLARINA GÖRE

Kullanıcı avatarı
HaYaLGezGiNi
PROFESYONEL
PROFESYONEL

Re: Acil satılık Tesero TEJON 850 TL

Okunmamış mesaj gönderen HaYaLGezGiNi » 17 Kas 2010, 23:19

Dedektör satılmıştır arkadaşlar.n Herkese hayırlı alışverişler
NE ANLATIRSIN RENKLERİ İNCE İNCE KÖRE
KONUŞ İNSANLARA AKILLARINA GÖRE

“(SATILDI) SATIŞI BİTEN METAL DEDEKTÖR İLANLARI” sayfasına dön