dedektör konusunda bilgisi olanlar cevaplarsa memnun olrum

İkinci El Metal Dedektörler Forumunda Satılan Metal Dedektörler Bu Foruma Taşınacaktır, Bu Forumda Gördüğünüz Dedektör İlanlarına Lütfen Teklif Vermeyiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

avci_067

dedektör konusunda bilgisi olanlar cevaplarsa memnun olrum

Okunmamış mesaj gönderen avci_067 » 16 Kas 2010, 23:42

arkadaşlar banada bulaştı bu hastalık bir yerden başlayayımdedim ve nokta 106 aldım tabi bu siteyi hiç görmeden ve onun fiyasko oldugunu anladım ve makronu 3d görüntülü sistemden aldım oda fiyasko çıktı ve hastalıkya bu siteye girdim ve hakikatten çok degerli insanların görüşleri var bende artık hastalık oldu
en azından bu saatten sonra düzgün bir şey arıyorum benim arazide gezdiğim kadarıyla tecrübeli ustaların istedigi kadar degil amam benim. beklemtim
3m civarında ayırım yapması önemli degil minarel ve toprak hariç ister civi ister demir olsun ayırım yapmadan bu derinlikleri gösterecek dedektör varmı
ben razıyım 3 metrede demir ve metal bulmaya böyle bir dedektör varsa bildirirmisiniz marka model şimdiden teşekürler

Kullanıcı avatarı
GiryaN

Re: dedektör konusunda bilgisi olanlar cevaplarsa memnun olr

Okunmamış mesaj gönderen GiryaN » 17 Kas 2010, 01:51

Öncelikle geçmiş olsun :) Şuana kadar türkiyede tam anlamıyla bu istediğini yerine getirecek birşey görmedim kim ne dediyse hikaye cıktı hikaye olmayanlarda define kadar para istedi. bu isteğini değilde biraz daha düşük derinlikte ülkemizde pulseler mevcut stinger 2, digger pulse vs.. arastırırsan iyi sonuclar alırsın fakat hiçbir derin pulsede ayrım arama yok sana kolay gelsin saygılar...
İnsan tabiattan uzaklaştıkça kalbi katılaşır.

“(SATILDI) SATIŞI BİTEN METAL DEDEKTÖR İLANLARI” sayfasına dön