GTİ 2500 acil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

İkinci El Metal Dedektörler Forumunda Satılan Metal Dedektörler Bu Foruma Taşınacaktır, Bu Forumda Gördüğünüz Dedektör İlanlarına Lütfen Teklif Vermeyiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

metin+

GTİ 2500 acil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Okunmamış mesaj gönderen metin+ » 10 Mar 2011, 20:27

Makineyi alalı daha iki ay oldu.Durumu çok iyi.yurt dışından getirtim acil bir ihtiyacdan dolayı satılıktır fiyatı 1200 bu fiyata bu makineyi bulamasınız alan memnun kalacaktır
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
AraşTIRmaCI

Re: GTİ 2500 acil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Okunmamış mesaj gönderen AraşTIRmaCI » 10 Mar 2011, 21:52

MERHABA KARDEŞ
BU CİHAZI NEREDEN ALDIN ? NE MALI? FATURASI VAR MI?
BU GİBİ AYRINTILARI DA EKLERSEN SEVİNİRİM VE SANA FAYDASI OLUR ..CİHAZ GÜZEL DİYE BİLİYORUM..DERİNLİKL KONUSUNDA NE SÖYLEYEBİKLİRSİN..TECRÜBELERİNİ ANLATIRMISIN ...SAYGILARIMLA
..........THE LAST EXPLORERS............

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Lütfen Facebook Sayfamıza Katılarak ve Arkadaşlarınıza Önererek Destek Veriniz...

http://www.facebook.com/Definem.org

metin+

Okunmamış mesaj gönderen metin+ » 10 Mar 2011, 22:25

AraşTIRmaCI yazdı:MERHABA KARDEŞ
BU CİHAZI NEREDEN ALDIN ? NE MALI? FATURASI VAR MI?
BU GİBİ AYRINTILARI DA EKLERSEN SEVİNİRİM VE SANA FAYDASI OLUR ..CİHAZ GÜZEL DİYE BİLİYORUM..DERİNLİKL KONUSUNDA NE SÖYLEYEBİKLİRSİN..TECRÜBELERİNİ ANLATIRMISIN ...SAYGILARIMLA
bu cihaz almanyadan geldi kamyonla orjinal usa seri nosu :49400720 dostum makineyi alalı 2 ay kadar oldu araziyede 1 kere cıktım herhangi bir tecrübem yok bende sitelerdeki arkadaşlarda ögrenmeye calışıyordum ama kısmet işte neden yurtdışı dersen şu yurda girerken cekimi düşürülüyor meselesi varya ama dogru ama yanlış onun icin saygı bizden

TEKTEKÇİ

Okunmamış mesaj gönderen TEKTEKÇİ » 11 Mar 2011, 01:41

dostum cihaz duruyormu3 cü kartal gözü denilen baslıgından varmıdır nerdensin elden alısverişe uygunmudur

metehan+

Okunmamış mesaj gönderen metehan+ » 11 Mar 2011, 10:18

cihaz duruyor kartal göz denilen başlık yok iki tane maşlıgı var resimdeki gibi eskişehirliyim nasılistersen öyle alabilirsin nasıl bir sorun olacakmış

metehan+

Okunmamış mesaj gönderen metehan+ » 11 Mar 2011, 10:29

metehan+ yazdı:cihaz duruyor kartal göz denilen başlık yo k iki tane maşlıgı var resimdeki gibi eskişehirliyim nasılistersen öyle alabilirsin nasıl bir sorun olacakmış

yanlış anlaşılma olmasın arkadaşlar metin+ arkadaşla aynı mevkide bulunuyoruz makineyi biliyorum ondan iyigünler

metin+

Okunmamış mesaj gönderen metin+ » 11 Mar 2011, 10:36

metehan+ yazdı:
metehan+ yazdı:cihaz duruyor kartal göz denilen başlık yo k iki tane maşlıgı var resimdeki gibi eskişehirliyim nasılistersen öyle alabilirsin nasıl bir sorun olacakmış

yanlış anlaşılma olmasın arkadaşlar metin+ arkadaşla aynı mevkide bulunuyoruz makineyi biliyorum ondan iyigünler
s a arkadaşım arkadaşın dedigi dogru makine duruyor kartalgöz yok eskişehir merkazdeyim

metin+

Okunmamış mesaj gönderen metin+ » 17 Mar 2011, 11:35

metin+ yazdı:Makineyi alalı daha iki ay oldu.Durumu çok iyi.yurt dışından getirtim acil bir ihtiyacdan dolayı satılıktır fiyatı 1200 bu fiyata bu makineyi bulamasınız alan memnun kalacaktır
Resim
Resim
Resim
slm arkadaşlar makine satıldı ilginize teşekkür ederim belki ikinci el piyasa merak eden olur diye söylüyorum 1200 tl verdim

“(SATILDI) SATIŞI BİTEN METAL DEDEKTÖR İLANLARI” sayfasına dön