ace 250

İkinci El Metal Dedektörler Forumunda Satılan Metal Dedektörler Bu Foruma Taşınacaktır, Bu Forumda Gördüğünüz Dedektör İlanlarına Lütfen Teklif Vermeyiniz...

Moderatörler: SeRHaT21, OzaN, MaTRaX, MustanG, SEYRANİ

bursaspor

ace 250

Okunmamış mesaj gönderen bursaspor » 25 Mar 2011, 00:07

cızıksız sıfır gıbı ......
550 tl
GREENCITY---------------------------T E X A S

bursaspor

Re: ace 250

Okunmamış mesaj gönderen bursaspor » 30 Mar 2011, 23:21

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 30 Mar 2011, 23:30

HAYIRDIR NİYE SATIYOSUN CANIM ALETİ.?
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

bursaspor

Okunmamış mesaj gönderen bursaspor » 30 Mar 2011, 23:35

xp gmaxx kullanıyorum ve atıl durumda beklıyo... kenarda yatcagına enazından bırıne yarasın ıstedım. fıyatıda o yuzden uygun soyledım. aceyle arazıye az cıkmama ragmen kendı parasını defalarca cıkardı. havalar duzelıyo bırıne faydası olsa yatmasından daha ıyı olur. saygılar herkese....

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

G R E E N C I T Y ---------------- T E X A S

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 30 Mar 2011, 23:53

Bi kenarda durması böyle ucuza sartılmasından daha faydalı olur kanımca.Ama sen bilirsin maddi durumlar herkesin belini büküyor tabi.hayırlısı olsun.Xp ile memnunmusun Bize biraz tecrübelerinden bahsedersen çok seviniriz ustam
Sitemizde Sunulan Bilgiler, Tavsiyeler ve İşaretlere Yorumlar Yasal Kazı Yapacağınız İçindir ve Yasal Kazı Yaptığınızı Varsayarak Paylaşılmıştır, Lütfen Kaçak Kazı Yapmayalım

http://www.definem.org Ana Sayfamızdaki Define İşaretlerimize Yorumlarınızı Bekliyoruz.

bursaspor

Okunmamış mesaj gönderen bursaspor » 31 Mar 2011, 20:55

aslında aceden gelen parayıda bırıne hayır olarak kullancam. calısıyorum ve ısımden oldukca memnunum. sonucta dedektör ve tek tek işi hobı olarak yaptıgım bı ıs. arada uc bes bısey duserse müzeye veriyorum gelen paranın en az yarısını hayır olarak dagıtıyorum. xp cok guzel ve cok derın dedektor. bıtlerde basarılı degıl ama objelerı asla kacırmazsınız. ozellıklede bronz olanları. obje bulmak elektron bulmaktan daha kolay bence. bırısı yorum yapmıstı gmaxx ıcın gecenlerde okumustum, IYI BIR KULAK VE SENTEZ GUCUNE SAHIPSEN BU CIHAZLA KRAL OLURSUN bu yorumun altına ımzamı atabılırım. herkese saygılar...........

Kullanıcı avatarı
Misya
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Misya » 01 Nis 2011, 00:04

EYVALLAH DOSTUM PAYLAŞIMIN İÇİN TEŞEKKÜRLER.
Allah ETTİĞİN HAYIRLARI DA KABUL ETSİN.

bursaspor

Okunmamış mesaj gönderen bursaspor » 06 Nis 2011, 22:05

cıhazın satısı devam etmektedır.

bursaspor

Okunmamış mesaj gönderen bursaspor » 10 Nis 2011, 21:19

cıhaz satılmıstır...

“(SATILDI) SATIŞI BİTEN METAL DEDEKTÖR İLANLARI” sayfasına dön